13 січня у Чернігів приїжджала посол Великобританії Мелінда Сіммонс. Тема її візиту та зустрічей з посадовцями зосередилась на безпековому питанні, а саме: скупчення військ на кордоні та готовність Чернігівщини до самооборони.

Мелінда Сіммонз мала зустрітись із головою Чернігівської ОДА Чаусом та мером Чернігова Атрошенко, який за законодавством відповідає за самооборону в місті.

Але, які повідомили наші джерела, Мелінда Сіммонс категорично відмовилась зустрічатись з Владиславом Атрошенко. Причина: корупційні оборудки Атрошенко та його гучні заяви про необхідність домовлятись із Росією, і що Україні не по дорозі із НАТО.

Отримавши відмову від Мелінди Сіммонс на зустріч, Атрошенко поїхав з начальником освіти Білогурою відкривати регіональний навчально-практичний центр сучасних швейних технологій та дизайну «Імперія моди». Замість Владислава Атрошенка на зустріч з послом Великобританії поїхав секретар Чернігівської міськради Олександр Ломако, про що сам написав: «В форматі дружнього обіду поспілкувався з пані Меліндою Сіммонс». Правда, виникає питання, чи можна це вважати повноцінною зустріччю, коли секретаря міськради покликали на тарілку борщу у заклад де обідала посол.

Ну і звісно, мер Чернігова їздив до Києві в агентство Інтерфакс, про що ми вчора писали. Де разом з Віталієм Кличко розповідали про політичні переслідування і обшуки на підприємствах Атрошенко, які роками сосуть гроші із бюджету Чернігова. А ще про російську загрозу і ризики нападу на Чернігівщину.

Секретаря міськради покликали поїсти борщу з послом Великої Британії
Поки секретар їв борщ, Владислав Атрошенко різав стрічки
Владислав Атрошенко та Василь Білогура на відкритті курсів моди та дизайну
Посол Великобританії Мелінда Сіммонс в Чернігівській ОДА обговорила безпекові питання самооборони області

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here