Як і обіцяли публікуємо перелік іноземних компаній-прокладок, власники яких отримують сотні мільйонів гривень, що збираються з населення Чернігівської області.

Так у АТ «Оператор газорозподільної системи «Чернігівгаз» є афільовані з ними фірм, на яких акомулються значні фінанси, які потім виводяться за кордон. Сам же Чернігівгаз залишається мега збитковим і показує прямі збитки від своєї діяльност. Про всю схему ми розпишемо в публікації на сайті «Новини Чернігівщини».

А поки дивіться, кому ви сплачуєте гроші. Є таке собі ТОВ «Чернігівгаз збут» засноване АТ «ОГС «Чернігівгаз». Але, фактичними його власниками є 5-ть кіпрських компаній: ПОРАЛА ВЕНЧЕРС ЛИМИТЕД, ПАСЛЕР ЭНТЕРПРАЙЗИЗ ЛИМИТЕД, НЕСИБА ВЕНЧЕРС ЛИМИТЕД, МАТЕРОН ЛИМИТЕД та КРЕЗЕР ХОЛДИНГС ЛИМИТЕД.

Згідно звіту за 2020 рік «Чернігівгаз збут» показав збитки на суму 143 млн.грн. І це при доході в 1 млрд.278млн.грн.

Та вражають інші цифри. Тільки в 2020 році вони зібрали з населення за міфічний розподіл (транспортування – ред.) газу просто вражаючу суму, яка складає 487 мільйонів гривень. 

Як нам стало відомо, то саме ці гроші виводяться на кіпрські компанії. Таким чином тариф за розподіл газу, що сплачує населення, можна сміливо називати тарифом по обкраданню самого населення. А з підвищенням даного тарифу обкрадання тільки збільшиться.

Нагадаємо всім, що напередодні Нового року в Чернігівській ОДА ініціювали повернення газорозподільчих мереж у власність громад. На думку посадовців адміністрації це дозволить зняти питання тарифів на розподіл та поставить крапку у варварському відрізанні людей від мереж. Питанням повернення газорозподільчих мереж обіймається заступник голови ОДА Дмитро Іванов, який нещодавно анонсував тур по громадам і прискорення процесу повернення їх.

Підписуйтеся на наш телеграм канал «Новини Чернігівщини» та не пропустіть продовження t.me/newchnews

Засновники Чернігівгаз знаходяться на Кіпрі, як і прибутки компанії

 

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here