НКРЕКП затвердили нові тарифи для Чернігівгазу. З 1 січня чернігівці та мешканці області будуть платити 2.11 грн. за метр кубічний. Загалом тариф зріс на 8,6%. Але, це далеко не все, що прагнули в Чернігівгаз. Як написав заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов, то Чернігівгаз добивався від регулятора ціни в 4,8 грн.за м3 та аргументував це підвищенням зарплат в середині компанії та своєю збитковістю.

Дмитро Іванов також додав, що навіть 2.11 грн для чернігівців занадто висока ціна в порівнянні з іншими містами та областями України і навів приклади. Так, тариф для споживачів Київгазу складає 38 коп.за м3, Черкасигазу – 68 коп. за м3, Кременчукгаз – 55 коп., Харьківміськгаз – 52 коп., Запоріжгаз – 1.10 грн., Криворіжгаз – 64 коп. за м3. і т.д.

«Думаю, що це краща ілюстрація того, чому газорозподільчі мережі треба негайно повертати у власність громад і ставити крапку в тарифному пограбунку наших громадян. Найближчим часом розпочну зустрічі в громадах, аби спільними діями прискорити цей процес» – написав Дмитро Іванов. 

За простим обрахунком виходить, що чернігівці з Нового року будуть платити за розподіл газу в 5,5 разів більше, аніж кияни. З чим це пов’язано і куди йдуть сплачені десятки мільйонів, ми напишемо і покажемо документи в нашому телеграм каналі «Новини Чернігівщини» – t.me/newchnews

Не пропустіть.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here