Лише перед Новим роком в Борзні був відкритий відремонтований стадіон, а вже минулого тижня його затопило. Це сталося через відсутність дренажу, який будівельна контора Рембуд2603 просто не зробила. В компанії свою провину відкидають і кажуть, що майже 10 мільйонів державних коштів пішли на роботи визначені проектом. Виходить, що винуваті не вони, а громада, яка замовляла проект та частково його фінансувала. Та правда зовсім інша і перекладання відповідальності будівельників на громаду просто безглуздо.

Все відбувається так, бо за компанією Рембуд2603 стоїть одіозний директор департаменту фінансів Чернігівської ОДА Валерій Дудко. За нашою інформацією, саме він є кінцевим вигодонабувачем від сумнівної будівельної діяльності даної компанії. Доречі, успіхи Рембуд також пов’язані з перебуванням Дудко на посаді в Чернігівській ОДА, на яку його привів Владислав Атрошенко. А от будівельні здібності Валерія Дудко відкрилися за часів бізнес партнера Владислава Атрошенка і на той час голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча.

Так, засноване ще в 2011 ТОВ Рембуд2603, лише з 2016 року стала успішною та почала пачками підписувати будівельні підряди з комунальними та державними установами. Починаючи з 2016 компанія підписала 209 догорів на виконання будівельних робіт загальною сумою майже 167 млн.грн. Більшість з яких (192 договори – ред.) були підписані на неконкурентних засадах. То б то без проведення тендеру. Це стало можливим через допорогові суми на виконання будівельних робіт та звісно ж завдячуючи Валерію Дудко, який перебуваючи на посаді з легкістю спрямовував підряди на свою компанію.

Що стосується затопленого стадіону в Борзні, то ще під час виконання робіт до Рембуд 2603 виникали постійні зауваження. Але, Валерій Дудко все вирішував через заступницю начальника обласного управління капітального будівництва Наталію Ковальчук, про яку ми неоднаразово згадували в світлі скандалів з відкатами. Як це відбувалося і хто ще в цьому приймав участь, розповімо в наступних публікаціях. А поки що в Чернігівській ОДА створено комісію, яка має визначити, що з цим творінням Дудка робити і як все виправити. Чи понесе Валерій Дудко та його спільники по будівельним аферам відповідальність. Покаже час. А ми слідкуємо за розвитком подій та обов’язково про все напишемо.

Валерій Дудко причетний до затоплення стадіону в Борзні

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here