Незважаючи на постійну критику з вуст мера та його оточення в адрес президента, Чернігів отримав чергові мільйони. Цього разу 66 мільйонів гривень надійшли в бюджет Чернігова  за реконструкцію Валу.

Про це сьогодні повідомила не прес-служба міськради, а Чернігівська ОДА. В своєму повідомленні вони відзначили, що поки тривала процедура виділення коштів, реконструкцію було завершено коштом міського бюджету. Втім, обіцяні місту гроші для реконструкції Валу Чернігів отримав: Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 15 грудня затвердив перерозподіл видатків державного бюджету, призначених на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

За цим розпорядженням до бюджету Чернігівської міської територіальної громади вчора, 28 грудня, надійшло понад 66 мільйонів гривень.

«Таким чином держава, і Уряд зокрема, дотрималися своїх зобов’язань. Оскільки закон зворотної дії не має, а реконструкція Валу, на яку призначалися ці кошти, завершена, рішення про використання фінансів прийматиме Чернігівська міська рада. Головне, що Чернігів отримав кошти, які держава гарантувала для реконструкції Валу у рамках «Великої реставрації». За домовленістю із мерією кошти у сумі 66 мільйонів витратять на ремонти об’єктів у Чернігові», — прокоментував ситуацію заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here