Вирішили трохи прояснити питання утисків міського голови Владислава Атрошенко, про які він не втомлюється повторювати від жовтневих обшуків. В неділю він опублікував черговий пост в соцмережі про те, що йому передають через друзів вітання від офісу президента. Хто передає і що це за друзі, він не написав. Та стверджує, що всі його біди пов’язані з УДАРом Кличка, від якого його просять відмовитися та виборами по 206 округу, від яких він також має відійти, тоді у нього все буде гаразд. Насправді, це все казочки, які не мають нічого спільного з реальністю.

По-перше, обшуки, а їх за останні два місяці було 56, пов’язані з тим, що Владислав Атрошенко разом із своїми наближеними казнокрадами організував схеми освоєння бюджетних коштів через свої компанії. Лише тільки в «УТБ-інжиніринг» під час обшуку було вилучено підтверджуючі документи та печатки 31 компанії, якими керували з одного офісу люди мера. Такі ж підтвердження були знайдені в офісах інших компаній, які мають пряме відношення до Владислава Атрошенка. Про те, що мер з оточенням перетворили міську скарбницю у власну кишеню, було відомо багатьом і ми неоднаразово публікували матеріали, в яких детально розписували, як тендери на сотні мільйонів розподіляються на свої кампанії. Зараз же маємо на власні очі спостерігати роботу ДБР, яке у всіх фарбах розписує ці схеми і напряму звинувачує мера. Більше того, в рішенні суду по обґрунтуванню необхідності проведення обшуків в компаніях мера співробітники ДБР стверджують, що злочинна діяльність здійснювалася за сприяння та прикриття посадових осіб місцевих правоохоронних органів, зокрема Національної поліції, прокуратури, Служби безпеки України, які достеменно знали про все, але не вчиняли жодних дій, чим сприяли продовженню їх вчинення (фото з ухвали суду дивіться нижче – ред.)

По-друге, мер Чернігова забув розказати, що вже полаявся з Кличко через неможливість зайти його кампаніям на будівельний ринок Києва. Відзначимо, що саме це і було предметом його політичної угоди з Кличко, яка привела до об’єднання УДАРу та Рідного дому. Якщо ви помітили, то в Чернігові повністю зникла реклама УДАРу, а оточення мера, яке очолило партійні структу, навіть про це і не згадує. Більше того, мер Києва навіть не привітав Владислава Атрошенка з днем народження.

І по-третє, на вибори по 206 округу Владислав Атрошенко виставляє секретаря міськради Олександра Ломако, лише з однією метою – торги з Києвом. За початковим розрахунком Владислава Атрошенка, він хотів отримати за не участь свого кандидата в виборах посаду голови Чернігівської ОДА, як це було на нещодавних виборах по Херсону. Там кандидат від мера став губернатором в обмін на зняття з перегонів. Та як нам стало відомо, то на це в Офісі президента ніхто не пішов. Замість цього Атрошенко запропонували передбачити в держбюджеті 200 мільйонів на реалізацію проектів «Великого будівництва» в Чернігові. Але, через те, що проекти реалізуватимуться не компаніями мера, він цю пропозицію відразу відкинув. А після початку обшуків та реальної перспективи опинитися за ґратами, Владислав Атрошенко розпочав торги про зняття свого кандидата в обмін на припинення кримінальних справ.

Що маємо в залишку. Те, що в неділю написав Владислав Атрошенко про тиск на нього через УДАР і вибори, як ви вже розумієте з вищепрочитанного, є пустими словами (скрін можете переглянути в кінці публікації – ред.)

А якщо прибрати всю політичну мішуру з заяв мера, то отримаємо те, про що він сигналізує офісу президента і це фактично звучить наступним чином:

Я готовий зняти Ломако з перегонів і не приймати в них учать.

Я готовий забути про Кличка та УДАР і якщо ви не помічаєте, то в Чернігові я прибрав всю рекламу з ним.

Можемо припустити, що це не особливо допоможе меру Чернігова. З огляду на вищеперераховані обставини у нього дуже слабкі позиції – через бізнес інтереси він полаявся з Кличко, через що звернув проект УДАРу в області; проти нього та його оточення купа кримінальних справ, які вже скоро перетворяться на підозри і почнеться нова інформаційна повістка – суди з обранням запобіжного заходу, ув’язнення та застави в сотні мільйонів гривень. Саме тому, з Владиславом Атрошенко не поспішають домовлятися.

Навіть якщо його кандидат переможе на виборах. То це нічого не змінить. Тільки подумайте, один депутат від Рідного дому в Верховній раді, без права голосу на виступи і перспектив вирішення проблем свого округу, не говорячи вже про дотації на ОТГ. Такий собі Поляков 2.0

На завершення додамо, що Владислав Атрошенко вже побіг в Європейську солідарність в розрахунку на те, що парламентська партія прийме його до себе та захистить. Таке собі повернення блудного сина. Тепер не дивуйтеся тому, що Владислав Атрошенко буде розповідати, що Порошенко переслідують через політичні погляди, як і його.

P.S. Поки ви це читали, співробітники ДБР готують підозру Владиславу Атрошенко, Ярославу Куцу і цілій купі  кадрів меншого калібру. Очікується, що їх почнуть вручати в проміжку між святами. Окремо звертаємо їх увагу на Ярослава Куца, який має паспорт громадянина Ізраїля і вже висловлювався, що готовий відлетіти на історичну батьківщину. Непрогавте!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here