21 грудня Спеціалізований антикорупційний суд засудив колишнього голову Чернігівської РДА до 3-х років умовно за отримання хабаря в 10 тисяч доларів. Це стало можливим через те, що Журман визнав свою провину та пішов на угоду з прокурором САП.

Нагадаємо, на посаду голови Чернігівської райдержадміністрації Журмана призначив Прокопенко у червні 2020 року без жодних конкурсів. Також відомо, що Журман збирав хабарі з підприємців району та половину відвозив Прокопенко. Але невдовзі Прокопенка було звільнено через скандал з відкатами на дорожньому будівництві. А от Журмана, який залишився без «даху», на початку листопада затримано на отриманні хабаря. Під час обшуку дома у Журмана, окрім 10 тис.$ одержаного хабаря, було вилучено ще й 100 тис.$, які той назбирав раніше.

Маємо відзначити, що Сергій Журман перший з голів РДА часів Прокопенка, який отримав вирок. По іншим ще ведуться справи. Їх обвинувачують в тому, що вони за погодженням з головою ОДА виписували собі премії на сотні тисяч гривень, половину з яких відвозили назад Андрію Прокопенко. За нашою інформацією частина з них вже пішла на угоду зі слідством та надали свідчення проти колишнього голови Чернігівської ОДА. Найближчим часом розпишемо подробиці цієї справи. Не пропустіть.

Підписуйтеся на наш телеграм канал «Новини Чернігівщини» та дізнавайтеся більше t.me/newchnews

Кримінальний дует хабарників Прокопенко-Журман

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here