⚡️⚡️⚡️Організовуємо цивільну конфіскацію незаконного майна Ярослава Куца⚡️⚡️⚡️

До уваги читачів, громадських організацій та людей, яким набридло споглядати за пограбунком Чернігова та незаконним збагачення команди мера. Ми неоднаразово публікували матеріали, в яких розкривали факти не тільки того, як грабують бюджет міста, а й багатомільйонні придбання посадовців міськради за рахунок вкрадених коштів у кожного з нас.

За посиланням ви можете переглянуту один з таких матеріалів, в якому ми розповідали про придбання родиною Ярослава Куца приміщення в центрі Чернігова та облаштування його під приватну клініку – t.me/newchnews/521

Не зважаючи на достовірність фактів та суспільний резонанс, місцеві правоохоронні органи ігнорують дані повідомлення перебуваючи у зговорі з міською владою. Більше того, за офіційною інформацією опублікованою на сайті НАЗК статки Куца перевищують в 10 разів його доходи (фото публікуємо в кінці матеріалу – ред.) Також, він відверто ігнорує подання декларацій про суттєві зміни з матеріальному становищу родини, такі як придбання приміщень та вивід коштів на рахунки в іноземні банки.

Не дивлячись на бездіяльність правоохоронної системи Чернігова, у нас є можливість скористатися антикорупційним законодавством та добитися процедури цивільної конфіскації майна Куца через Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру та Національне агенство запобігання корупції.

До уваги всіх! Цивільна конфіскація була запроваджена в Україні у жовтні 2019 року. Фактично, її мета – це контроль статків чиновників.

Перевага цивільної конфіскації в тому, що чиновника не треба ловити за руку на крадіжці – та й це не завжди можливо. Головне довести, що він не міг отримати свої активи законно.

Більше того, самі посадовці, при виникненні підозр, повинні будуть  доводити у суді чесність своїх статків.

Процедуру цивільної конфіскації має запускати Спеціалізована антикорупційна прокуратура, позов подається до Вищого антикорупційного суду. Щоб це відбулося потрібні заяви від громадян або громадських організацій.

Але це ще не все. Окрім САП та цивільної конфіскації є Національне агентство з питань запобігання корупції, яке відповідає за розгляд повідомлень, співпрацю з викривачами, їх захист та притягнення до відповідальності тих, хто порушує їхні права через повідомлення про корупцію. Якщо повідомлення викривача, то б то заявника, мають місце буди, то він може отримати 10% від суми, чи вартості конфіскованого майна.

УВАГА! «Новини Чернігівщини» найближчими днями разом з юристами сформує зразок заяви і надасть його всім, хто готовий звернутися до САП та НАЗК про незаконне збагачення начальника управління ЖКГ Чернігова Ярослава Куца. Окрім можливості отримати від держави відсоток за конфіскацію майна Куца, ми гарантовано проведемо розіграш між заявниками цінного призу, як нашу вдячність за вашу сміливість та прагнення жити в нормальній державі.

P.S. Окремо звертаємо увагу на даний матеріал народних депутатів від Чернігова Сергія Гривка та Олега Семінського. Ви також маєте шанс спрямувати власні або написані за нашим зразком заяви до вищевказаних організацій. Зробивши це, ви підтримаєте президента і одине з його головних передвиборчих гасел: «Здай корупціонера – отримай 10%»! Або можете вчергове відсидітися і остаточно вказати людям на те, що ви по одну сторону з корупціонерами, а не з президентом та абсолютною більшістю громадян. Вибір за вами!

Підписуйтеся на наш телеграм канал «Новини Чернігівщини» та не пропустіть продовження. Буде видовищно – t.me/newchnews

Ярослав Куц скуповує майно за вкрадені у Чернігова гроші
На сайті НАЗК висить повідомлення під деклараціями Ярослава Куца, статки якого не відповідають доходам

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here