У селі Количівка під Черніговом мешкає 80-річна Олександра Левчук. Ще в серпні Чернігівгаз перекопав трактором вулицю та перерізав їй газогін. Все через те, що вона не сплачувала за транспортування газу, хоча їм і не користувалася. Але, цим все не скінчилося і газовики виставили Олександрі Левчук рахунок – 50000 за відновлення газогону і більше 2000 штучного боргу. Почалися погрози та залякування судами і штрафними санкціями. Довели стареньку до того, що вона злегла із хворобою.

І от в суботу до Количівки приїхав заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов. Він і раніше піднімав тему злочинних дій з боку Чернігівгазу по відношенню до людей і як приклад наводим історію Олександри Левчук. Те, що він побачив, просто шокувало його. Про це він написав в своєму  телеграм каналі t.me/ivanov_cn

«Вчора відвідав в селі Количівка Олександру Левчук. Ту саму, якій ще в серпні газовики відрізали газ, яким та не користувалась, та ще й нарахували боргів за транспортування. Поїхав для того, щоб пересвідчитися в геноциді, який влаштовує монополіст в селах та містах Чернігівщини.

Сказати, що я вражений від побаченого, це не сказати нічого! Це просто жах! Такого не повинно бути, і все це треба зупинити! 

Олександру Левчук застав в холодній хаті, прикуту до ліжка, змучену газовиками та хворобою. Вразило те, що знайшлися «діячі», які почали бігати навколо теми судів та обіцяти, що допоможуть з юристами, хоча на зустрічі був присутній Владимир Бобруйко Чернігівський місцевий центр з надання БВПД . А людину треба було просто рятувати. Дав розпорядження негайно викликати швидку та покласти бабусю до лікарні. Наразі вона на лікуванні в інфекційному відділенні Чернігівської районної лікарні, їй надають всю необхідну допомогу» – написав Дмитро Іванов. 

Також він додав, що окрім цього провів зустріч з головою ОТГ Оленою Швидкою та представниками громади.

 «Запропонував за два тижні зустрітися та провести громадські слухання щодо повернення газорозподільчих мереж у власність громади. Нагадав всім присутнім, що за розпорядженням голови Чернігівської ОДА В’ячеславом Чаусом ми розпочали даний процесс з Прилуччини з подальшим поширенням практики на всю область. Переконаний, чим швидше все пройдемо, тим скоріше люди скинуть з себе газове ярмо монополістів. З боку Чернігівської ОДА буде зроблено все, щоб захистити громади та їх мешканців!» – повідомив Іванов.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here