28 жовтня о 5-й ранку Чернігів ще спав, а співробітники СБУ вже розпочали проводити обшуки в управлінні капбудівництва Чернігівської міськради та підприємствах, які співпрацювали з ним. Як стало відомо з часом, то справа стосується привласнення та розтрати майна в особливо великих розмірах.

За даними слідства з 2019 по 2021 рр. службові особи управління капітального будівництва міськради за попередньою змовою із службовими особами низки підприємств, розтратили кошти міського бюджету в особливо великих розмірах.

У справі фігурують КП «Зеленбуд» і його колишній керівник і близький до мера Роман Старіков, ТОВ «Сіверспецбуд» власник Ющенко Сергій Васильович керівник «Опоблоку» в Чернігівській області, ТОВ «Нормаль Україна» власники Ольховик Олександр Вікторович – працівник поліції та Ковтун Юрій Миколайович колишній прикордонник, ТОВ «Сучасна ремонтно-будівельна компанія» власник Єршов Андрій Павлович, ТОВ «Еко комфорт груп» – реальний власник Владислав Атрошенко, ТОВ «УТБ-інжиніринг» замість справжніх власників Владислава Атрошенка та Ігора Рудницького, проходить такий собі адвокат Хайтов Павло Вячеславович, ПП «Буд-арвест» Андронік Віталій Анатолійович, ТОВ «Фірма МЖК-сервіс» депутат облради від «Рідного дому» Желдак Ігор Леонідович та ФОП Живенко С.В. – колишня депутатка міськради від «Опоблоку».

В даному списку ще не має багатьох компаній, які пов‘язані з мером Чернігова та начальником ЖКГ Ярославом Куцом і які приймають безпосередню участь в освоєнні бюджетних коштів. Звертаємо увагу СБУ на такі компанії ТОВ «Центрліфт» та ТОВ “СТБ”. Про їх діяльність ми вже писали і напишемо ще.

Відносно ж сьогоднішніх подій, то всі вище перераховані фірми працювали з управлінням капбудівництва та як вважають в СБУ добряче нагрілися на ландшафтній реконструкції прилеглої території біля Міського палацу культури, капітальному ремонті пологового будинку, 3 школи, басейну у 19 та 11 школі, 27 дитсадка, 11 колегіуму, 1 школи, термомодернізації 3 поліклінічного відділення, будівництві дитячого садка-ясел у мікрорайоні «Масани» та низки інших проектів.

Більше того, слідство володіє доказовими матеріалами, які вказують на те, що співробітники управління капбудівництва виконували вказівки Владислава Атрошенка, з ким працювати і на яких умовах. Також, слідство вже має покази підприємців, що проходять у справі, які повідомили, що платили особисто міському голові 10% від загальної суми тендеру. Про які суми може йти мова, не розголошується. Але ми і самі все перевіримо і напишемо. Далі буде!

Підписуйтеся на наш телеграм канал та не пропустіть продовження t.me/newchnews

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here