За повідомленням Чернігівської обласної прокуратури двом співробітникам управління патрульної поліції в Чернігівській області повідомлено про підозру у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило її смерть (ч. 3 ст. 135 КК України). Їм загрожує від 3 до 8 років ув‘язнення.

За даними слідства, поліцейські управління патрульної поліції в Чернігівській області в ніч на 2 жовтня 2021 року під час патрулювання вул. Незалежності в м. Чернігові виявили групу людей, у яких був конфлікт з двома чоловіками – поліцейськими (Єрохіним та Савоном), які на той момент перебували у відпустці. Правоохоронці не припинили виявлене правопорушення, а покинули місце події, залишивши без допомоги двох поліцейських, які, зважаючи на кількість нападників, перебували у загрозливому для життя стані. Після цього побиття потерпілих продовжилося в результаті чого Артур Єрохін помер на місці події, а Савон потрапив до лікарні.

Якщо ви помітили, то за даними слідства патрульних ніхто не викликав, як це повідомлялося раніше. Вони виявили конфлікт під час патрулювання, але покинули потерпілих напризволяще. Нагадаємо, що цих патрульних намагалися звільнити заднім числом, аби вони уникнули відповідальності. Та після публікації «Новин Чернігівщини» цей факт було викрито, а начальника патрульної поліції області разом із заступниками відсторонено від займаних посад. Сьогодні ж отримали підозри і поліцейські.

Слідкуємо і на далі за справою про вбивство Артура Єрохіна на Масанах 2 жовтня та інформуємо про все, що в ній відбувається!

Підписуйтеся на наш телеграм канал та будьте в курсі всіх важливих подій міста та області t.me/newchnews

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ