Справжній вестерн розгорнувся в полях Чернігівщини. Близько опівночі елітні столичні браконьєри підстрелили фермера на Носівщині (тепер Ніжинський район Чернігівщини). Подія трапилася  поблизу села Хотинівка. Фермери сиділи в засаді і стерегли соляру. Раптом вистріл! Одного з фермерів підстрелюють! Вогнепальне.

Козаки-фермери швидко виявляють стрільців, їх “паркетник” на столичних номерах блокують трактором, викликають поліцію, фермера з пораненням, не чекаючи “швидкої” відвозять в лікарню. Браконьєрами виявились двоє мешканців Київщини, а наводчик – місцевий. Абсолютно і повністю заряджені – з хорошою зброєю, глушниками, тепловізійним прицілом. За кермом киянин, стрілок – з Бучі, а місцевий – наводчик! За дичиною їхали розважатись, точно не з голоду. Фермера підстрелили, скоріше за все випадково, прийнявши його тепло за тваринне.

Цей випадок – це черговий виклик корумпованій поліції, прокуратурі, судам. Побачимо як кваліфікують статтю.
А нашим нардепам давно пора замислитись над посиленням відповідальності за браконьєрство, яке виходить на новий рівень. І це, нагадаю, не вперше стріляють в людей. Браконьєрам пора давати реальні строки, а не смішні штрафи.

Підписуйтеся на наш телеграм канал та дізнавайтеся більше t.me/newchnews

Автор: Віталій Назаренко

Підстрелили фермера на Чернігівщині

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ