Лише вчора ми повідомляли, що 13-річна Наташа народила дівчинку Поліну. Пологи пройшли у Менській лікарні за присутності її 31-річної мами Людмили, яка і розповіла про це журналістам. А от сьогодні заяву зробили у головному управлінні поліції Чернігівської області. Речниця поліції повідомила, що слідчий завершив досудове розслідування проти 17-річного батька новонародженої Сергія Коцюби та передав справу прокурору для спрямування обвинувачувального акту до суду.

А тепер увага. Сергію інкримінують обвинувачення за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу – згвалтуванні малолітньої. І загрожує юнакові від 10 до 15 років тюрми. Хоча пара стверджує, що секс у них був за згодою і про це ще в літку писали Чернігівські газети. Але правоохоронці вважають, що Сергій (якому на той момент було 16- ред.) знав, що їй 12 років, скористався тим, що малолітня не усвідомлювала наслідки. І тому не має значення, була згода чи ні. Отже, якщо прокурор спрямує обвинувачувальний акт до суду, то хлопцю світить реальний термін ув‘язнення.

На завершення нагадаємо всім, що за тією ж статею ККУ було затримано 55-річного педофіла-азербайджанця, який неоднаразово ґвалтував 12-річну дівчинку на ринку Привокзальний в Чернігові. Його справа і досі знаходиться у слідчих і її ніхто не поспішає передавати до суду. Більше того, слідство не розголошує прізвище педофіла і не шукає його спільників. Хоча була заява від представника діаспори Алієва, який стверджував, що дівчаток возили на ринок постійно.

Підписуйтеся на наш телеграм канал t.me/newchnews та дізнавайтеся більше!

Наталія Дядькова та Сергій Коцюба надали спільне інтерв’ю

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ