У зв’язку з подіями на державному підприємстві дослідне господарство «Іванівка» (село Іванівка, Борзнянської ОТГ на Чернігівщині), що підпорядковується Національній Академії аграрних наук України, за нашою інформацією прокурора Чернігівської області Сергія Василину викликали в Генпрокуратуру для консультацій. Тепер це називається так.

У Сергія Василини хочуть запитати: як трапилося так, що прокуратура не побачила колишнього директора господарства Миколу Половіка, якого розшукує з літа за обвинуваченнями у нанесенні фіктивних боргів на суму 60 мільйонів гривень? Більше того Половік з’явився у супроводі тітушок і  викинув із крісла призначеного НААН та під прикриттям поліції, захопив адміністративне приміщення держустанови. Вже наступного дня у супроводі спец призначенців КОРД та тітушок кавказької зовнішності колишній директор організував крадіжку соняшнику з полів державного підприємства.

Виходить так, що людина, яка фактично вкрала у держави 60 мільйонів гривень, перебуває під слідством і має отримати від прокуратури підозру, спокійно з‘являється на підприємстві у супроводі силовиків і тітушок та захоплює його. При цьому прокурори його вже не розшукують і навіть не намагаються затримати. Схоже на те, що крадій став не те, що свій, але дуже близьким до свого. І ці факти не можуть не хвилювати. Слідкуємо за розвитком подій. Далі буде.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ