Саме зараз спецпризначенці КОРД у супроводі «тітушок» кавказької зовнішності за наказом керівника поліції Чернігівської області Володимира Нідзельського сприяють крадіжці врожаю соняшника з полів державного підприємства дослідне господарство «Іванівка» Національної Академії Аграрних Наук України.

Нагадаємо, позавчора колишній директор «Іванівки», яке розташовано на території Борзнянської ОТГ Микола Половік, якого прокуратура підозрює у нанесенні фіктивних борів підприємству в більш, ніж 60 мільйонів гривень, у супроводі чоловіків спортивної зовнішності, захопили контору підприємства, побили та викинули з приміщення законно призначеного директора держпідприємств Андрія Скварського, з яким Національна Академія підписала контракт до 2024-го року.

Микола Половік очолював держпідприємство впродовж останніх 6-ти років і довів господарство практично до стадії банкрутства. Станом на сьогодні загальні борги держпідприємства становлять 90 мільйонів гривень, дві третини з яких – це фіктивні борги перед різними ФОПами та фірмами. Місцеві скаржаться, що на їхніх землях господарюють особи кавказької національності. Самі ж працівники господарства вже рік не отримують зарплати. Ще влітку прокуратура розшукувала Половіка аби вручити підозру, але як тільки настав час збирати врожай прокурори «закрили» очі, а поліція сприяє вчиненню злочину.

По вказівці Нідзельського поліція краде врожай

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ