Речник супермаркетів АТБ Сергій Демченко прокоментував події із побиттям людей в магазині на Масанах і вважає, що охорона діяли в межах своїх повноважень. Він також стверджує, що поліцію співробітники АТБ викликали одразу. Забігаючи наперед відзначимо, що кожен магазин облаштований тривожною кнопкою і в разі її застосування поліція охорони була б на місці за лічені хвилини. Але, як ми вже знаємо, її ніхто не застосовував. Замість цього була викликана патрульна поліція. Чому так відбулося, пояснимо трохи нижче. А поки повернемося до коментаря речника АТБ.

“Вони діяли виключно в межах своїх повноважень і посадових обов’язків. Як тільки почався конфлікт в магазині – була терміново викликана поліція. На жаль, поліція приїхала тоді, коли учасники конфлікту вже залишили межі магазину. Тобто вони приїхали і констатували, що в магазині немає і молодиків ні того чоловіка, якого бачили на відео” – сказав Сергій Демченко.

Речник мережі супермаркетів АТБ Сергій Демченко також сказав, що пізніше чоловік отямився. “Після того, як молодики вийшли з магазину, через хвилину цей чоловік підіймається на ноги і залишає також особисто магазин на своїх ногах. Він залишає магазин. Це факт, і це потрібно враховувати, на це потрібно звернути увагу”, – говорить речник мережі супермаркетів “АТБ” Сергій Демченко.

Як можно побачити на відео із камер спостереження, то охоронець спокійно спостерігав за побиттям Володимира Савона і навіть спілкувався з молодиками. Будь-яких дій, щоб завадити побиттю він не вчиняв. Нижче ми розміщуємо відео та фото із охоронцем і ви самостійно можете в цьому переконатися. 

А тепер надамо відповідь на запитання, чому була викликана патрульна поліція, а не поліція охорони? Справа в тому, що побиття людей в АТБ відбуваються регулярно і аби не було фіксації злочинів на території магазину тривожною кнопкою не користуються. Це робиться абсолютно свідомо, аби магазини АТБ не позбавили можливості торгувати цілодобово. І тому, коли речник АТБ говорив, що охорона магазину діяла виключно за інструкцією, він казав правду. Охоронці АТБ потрібні не для захисту відвідувачів, а виключно для збереження майна та коштів магазину. В поліції про це добре знають і їх це також влаштовує. Всі факти із побиттям та пограбунком людей в АТБ, або біля магазинів АТБ, розслідуються вже по факту і за умови, якщо потерпілий звернувся самостійно. Подібний випадок нещодавно описувала газета «Весть», як на виході з АТБ біля МакДональдз було побито та пограбовано хлопця. Охорона АТБ і в тому випадку нічого не робила.  

З огляду це є пояснення, чому патрульні, які приїжджали на виклик до АТБ на Масанах, нічого не фіксували. Для відома та роздумів наведемо лише один факт. Побиття розпочалося в 23.22 першого жовтня. Об 23,54 скривавлених Єрохіна та Савона молодики знімали на телефони – це відбувалося через дорогу від АТБ. А на пів першу ночі 2 жовтня компанія молодиків ще перебувала біля потерпілих – ці кадри знімали з будинку поруч. Висновки робіть самі і щодо АТБ та їх охорони, і щодо поліції, яка більше години не помічала побиття людей.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here