У Чернігові люди одного з нардепів розпочали поширювати чутки, що поліцію на бійку в АТБ на Масанах, яка призвела до смерті Артура Єрохіна, викликали і вони навіть приїжджали та застосовували газовий балончик. Але за дивних обставин нічого не вдіяли і поїхали. В цю «галіматтю» важко повірити та чернігівські журналісти поцікавилися з цього приводу у начальник патрульної поліції області Андрій Думич, який сказав їм, що, дійсно, патрульну поліцію викликали декілька разів, екіпажі приїжджали на місце. Але коментувати щось щодо застосування газового балончика чи відповідати на звинувачення у бездіяльності він поки не може, адже слідство проводить ГУНП.

«Я зараз нічого не коментую і наш підрозділ нічого не коментує, тому що слідство проводить Головне управління Національної поліції. Екіпажі викликали, екіпажі на місце приїжджали. Стосовно застосування газового балончика ніякої інформації у мене немає. Ми теж все це перевіряємо. Але ні підтвердити, ні спростувати поки що нічого не можу», – сказав Андрій Думич.

Після цього коментаря начальника патрульної поліції хочеться побачити відео з нагрудних камер тих копів, що приїжджали. Бо з відео побиття в середині АТБ видно, що жодного втручання не було, як і поліцейських. І навіть, якщо повірити на слово Андрію Думичу, що вони там були. То виникає запитання, а що вони зробили, аби врятувати людей? Відверто кажучи, після цього Андрій Думич, як начальник патрульної поліції, так і начальник ГУНП в області Володимир Нідзельський мають написати заяви і піти у відставку, якщо мають поняття честь мундиру. Бо з такою безпорадною і бездіяльною поліцією ми отримаємо ще не одне вбивство та скалічені долі.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ