В ніч з 1-го на 2-ге жовтня, групою молодиків, в мікрорайоні Чернігова Масани, було звіряче вбито 30-ти річного чоловіка. Загиблий виявився капітаном поліції, його звали Артур Єрохін. Поруч з ним знайшли і його товариша, також капітана поліції. Він був доставлений до реанімації. В поліції пізніше повідомили, що шістьох підозрюваних затримано, їх прізвища традиційно не називають. Як нам стало відомо, то один з них знімав моменти звірячого побиття на телефон. Фрагменти цього відео ви можете переглянути нижче. Одразу попереджаємо, якщо ви занадто емоційні, або не переносити кадри крові, не дивіться.

За попередньою версію слідства конфлікт стався в магазині АТБ та мав продовження на вулиці, де група молодиків звіряче побила двох чоловіків. Побиття відбувалося біля проїзжої частини дороги вул. Незалежності і його б мали бачити проїзжджаючі та мешканці будинку. Але, ніхто не зупинив цього і навіть нікуди не зателефонував. А викликали поліцію перехожі, які за інформацією ЗМІ знайшли побитих чоловіків, один з яких вже був мертвим.  Місце де це сталося ми розміщуємо на фото, аби кожен з вас міг переконатися, що це бачили не одні очі. Та більше запитань виникає до самої правоохоронної системи Чернігова. Чому в мікрорайоні не має патрулів і не тільки Масанів? Чому в Чернігові посеред дороги вбивають людей і не має жодного поліцейського? Можливо це наші суб‘єктивні висновки, але правоохоронна система Чернігова та області розвалена і розбалансована, а Володимир Нідзельський, разом з селфіменом Думичем мають написати заяви та піти у відставку, а не ховатися за службовими перевірками та ще й брати на особистий контроль справу, до якої призвела ваша бездіяльність на посадах. В місті де працює правоохоронно система такого б не трапилося. Чернігів таким був, але це було до вашого недолугого керівництва.

Що стосується загиблого Артура Єрохіна. Без батька залишилося двоє діток та дружина. Ми висловлюємо свої співчуття близьким та рідним. Прощання з Єрохіним Артуром Андрійовичем відбудеться завтра 4 жовтня об 13.30 в морзі по вул. Пирогова, 16 та в 14.30 у церкві на кладовищі Яцево.