09 вересня, голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко щиро дякував та вітав трудівників Чернігівгазу, які щоденно відключають домівки незахищенних верст населення від газу за безпідставно нараховані суми боргів. В цей день вони всі зібралися в актовому залі Прилуцької дільниці АТ «Чернігівгаз» відсвяткувати своє професійне свято. На сторінці Прилуцької районної ради розміщені вітальні слова Олега Дмитренка газовикам, які сповнені цинізму до тих, хто цього шахрая обрав до влади.

«Від вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей громади. Своєю щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде тепло і затишно, − наголосив очільник району Олег Дмитренко − Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, вдячних споживачів, затишку і добробуту в родинах».

З нагоди відзначення професійного свята кращих працівників Дмитренко нагородив Грамотами Прилуцької районної ради. А також, чудове свято для присутніх підготували працівники міського Будинку культури, подарувавши винуватцям свята незабутні хвилини насолоди.

А вже наступного дня Олег Дмитренко одягнув свій святковий костюм та вирушив до Чернігова вітати голову «Чернігівгаз» Ярову, прихопивши із собою величезний букет роз (дивіться на фото нижче – ред.) Ці фото, як і його вітання тих, хто сьогодні знущається над людьми похилого віку, розриваючи їм подвір’я та відрізаючи газ, ви не знайдете на його сторінці в Фейсбук. Як не знайдете фото Дмитренка із букетом роз для бабусі, яка перед зимою залишилася без газу, бо газовики перерізали трубу, яку вона проклала за свій кошт. Але, така поведінка Дмитренка абсолютно природня, бо в нього із газовиками свої стосунки. Про них ми розповімо в наступний раз та нагадаємо прилучанам та мешканцям Чернігівщини, як їх витравлює «великий» меценат та аферист по життю Олег Дмитренко. А тому не дивуйтеся, що він вітає газовиків та фактично дякує їм за відключення вас від газу.

P.S. Нещодавно Олег Дмитренко написав на своїй сторінці в Фейсбук пасквіль, в якому звинуватив «Новини Чернігівщини» в роботі на його опонента, чи конкурента. А для переконливості своїх фантазій підробив повідомлення із пропозицією про співпрацю до нього. Відзначимо, що така бурхлива уява та реакція Дмитренка була викликана тим, що ми опублікували відео із громадських слухань по парку Рокинтому в Прилуках, на якому добре видно, як Дмитренко спровокував масову бійку. Хочемо нагадати Олегу Дмитренко, що рік назад «Новини Чернігівщини» публікували матеріал, в якому засуджували дії правоохоронців по блокуванню вашого підприємства та називали все своїми іменами і прізвищами. За це ви нам точно не платили, як і будь хто інший. Звісно, вам, як аферисту, що все життя віджимає, дурить та купляє, в це важко повірити, а тим більше усвідомити. І напевно, вам зручно оббріхувати інших, а ні ж чути правду. А тому, «Новини Чернігівщини» підготують великий матеріал про вашу аферистичну кар‘єру та нагадаємо всім про факти, за які б ви вже не раз мали сидіти в буцегарні. Переконуємо вас, що це ми робимо абсолютно безкоштовно і лише із однією метою – суспільство має позбутися таких як ви при владі, якщо прагне розвитку.

Олег Дмитренко подякував газовикам за плідну роботу по відключенню боржників

Олег Дмитренко та Алла Ярова

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ