Екс-голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко після вигнання зі «Слуг народу» та поневірянь, подався за політичним дахом до Володимира Гройсмана.

Ще в серпні, в проплаченому самим же Прокопенко інтерв‘ю «Деснянської правди» Андрій розповів журналістці, що в політиці буде з тими, хто за розвиток держави. Насправді ж, прилипнути до Гройсмана Прокопенка змусили обставини, а точніше, неминуча кримінальна відповідальність із подальшим арештом. 

Справа полягає в тому, що Прокопенка прибрали з посади, коли в офісі президента дізналися, що він отримує 10% відкату на ремонті та будівництві доріг. Про це в усіх подробицях розповів мер Чернігова Владислав Атрошенко, який і домовлявся із Прокопенко, щоб саме його компанія отримала всі дорожні тендери, а ще про передачу 80 мільйонів із обласного бюджету на будівництво дороги на Шерстянку. Про це ми детально писали в матеріалі «Як стати доларовим мільйонером за рік» та з яким ви можете ознайомитися на сайті. 

Але, як ми вже знаємо, то просто звільненням, питання про протиправну діяльність Прокопенка на посаді не були зняті. Бо вилізли нові факти – прихоплення сотень га землі під фіктивне фермерське господарство засноване Прокопенко після звільнення та покази звільнених голів райдержадміністрацій, які почали давати свідчення у справі про відкати. Мова йде про справу 15 голів РДА, які в кінці 2019 року, по домовленості із Прокопенко, виписали собі та отримали матеріальну допомогу при звільненні, яка обчислюється сотнями тисяч гривень кожному. За свідченнями голів, які вже є у слідства, половину допомоги вони передавали Прокопенко через його помічника, а той в свою чергу не скасовув їх незаконне розпорядження. На думку прокуратури в такий спосіб Прокопенко отримав від 15 голів РДА більше 2-х мільйонів гривень. Справу одного такого голови Чернігівської РДА Віктора Коржа прокуратура вже спрямувала в суд. На черзі інші, як і сам Прокопенко. Саме ці обставини поставили хрест на його подальшому майбутньому в команді «Слуг» та змусили Прокопенка шукати політичного даху, аби спробувати уникнути кримінальної відповідальності. 

Якщо уважно переглянути його рухи за останній час, то можна побачити, як він намагається використати певні ОТГ, де в нього збереглися контакти із часів його перебування в «Нашому краю». За їх допомогою Прокопенко приліпився до асоціації отг. Більше того, він примудрився ще й зняти із кожної ОТГ, що йому допомагала, по 30000 грн. за еко паспортизацію та це вже інша історія, яку ми обов‘язково розкажемо і сподіваємося, вона  отримає правову оцінку з боку прокуратури. 

Можемо припустити, що у Гройсмана Прокопенко опинився саме як представник ОТГ і з розповідями, що він їх контролює та може перетворити в голоси підтримки. Насправді ж, як ви вже розумієте із вищенаведеного, Прокопенко потрібен Гройсман як політичний дах, бо без нього йому прямий шлях до буцегарні. І заради цього даху Андрій Прокопенко готовий їхати хоч на край України за своїм рятівником. Кадри, які розміщені нижче ми взяли із візиту Гройсмана і його презентації «Українська стратегія Гройсмана» на Прикарпатті. На кадрах є і Андрій Прокопенко, який як рибка «приліпала» супроводжує Володимира Гройсмана. Сподіваємося, що жоден дах не допоможе цьому приліпалі уникнути відповідальності і правоохоронні органи доведуть розпочаті справи до суду та вироку.

Прокопенко приліпився до Гройсмана

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ