Не зважаючи на всі застеження про неприпустимість купляти електронні табло у росіян. А тим більше, щоб за їх допомогою вшановувати пам‘ять загиблих воїнів вбитих російськими найманцями. Чернігівська міська рада, в особі Ярослава Куца, придбала за 450 тисяч гривень електронне табло у російської компанії «Сенсорные системы», яка і по цей день має представництво в Києві. Її власником є громадянин Росії Ігор Меркулов і за відкритими реєстраційними даними мешкає в Москві.

За інформацією прес-служби міськради електронне табло (інфобокс) з інформацією про чернігівців-захисників України, загиблих в зоні АТО/ООС, встановили тишком нишком у сквері ім. М. Попудренка.

Нагадаємо, що доручення про придбання даного табло дав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко керівникові міського управління ЖКГ 8 червня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Тоді «Новини Чернігівщини» опублікували матеріал, в якому описали абсурдність даного доручення та написали наступне:

«Виходить, що в Чернігові встановлять електронне табло з інформацією про чернігівців-захисників України, вбитих російськими найманцями в зоні АТО/ООС, яке придбають міським коштом у самих же росіян. Відверто кажучі, більш дурнішого та аморального рішення важко і уявити. Але всьому є своє пояснення. На закупівлі електронних табло сидить аферист Ярослав Куц, який за сумісництвом ще й досі працює начальником ЖКГ. За моніторингом цін, які ми самостійно проводили, можемо впевнено сказати, що табло із софтом коштує від 100 до 250 тис.грн. Але точно не 450 тисяч. Різниця ж, яку отримує Куц від росіян, дорівнює його шані вбитим. І якщо Куц це аферист із подвійним громадянством, то Владиславу Атрошенко варто уважніше ставитися до рішень, які йому цей аферист підсовує».

Шкода, але Владислав Атрошенко так і не переглянув своє рішення, яке Куц залюбки виконав. Наразі можете милуватися російським монітором у стели загиблим героям. Більшого ганьби і уявити важко. Фото розміщуємо нижче.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ