Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса. Глава держави підписав відповідний указ № 343/2021. Це вже третій голова Чернігівської ОДА за два роки президент Володимира Зеленського. Попередні двоє погоріли на відкатах та без зайвого галасу були звільнені із займаних посад, без будь-яких кримінальних справ. Що чекати від новопризначеного голови? Побачимо. Але, вже зараз у місцевих журналістів виникає питання про справжні мотиви, з яких В’ячеслав Чаус погодився на це призначення. Мова йде про зарплатню В’ячеслава Чауса. Справа в тому, що на попередньому місці роботи в Укргазвидобуванні він отримав за останній рік більше 11 мільйонів гривень зарплатні. А на посаді голови Чернігівської ОДА отримає не більше 500 тисяч гривень на рік.

Як повідомляє сайт ОП, під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив В’ячеславу Чаусу службове посвідчення та побажав успіху в роботі на новій посаді.

Довідка. В’ячеслав Чаус народився у Чернігові в серпні 1977 року. Має юридичну та економічну освіту. До призначення головою ОДА працював заступником генерального директора із земельних та соціальних питань АТ «Укргазвидобування».

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ