У Чернігові, 5 липня, об 10.00, в приміщенні Чернігівської ОДА, за ініціативи Анни Коваленко пройде антикорупційний форум. Але, потрапити туди зможуть далеко не всі. А точніше кажучі, тільки обрані, яких тишком нишком запросили посадовці ОДА і передчасно провели інструктаж. Обрані мають уважно слухати, схвально трясти головами і ні в якому разі не ставити запитання про кричущі факти корупції та розтягування бюджетних коштів. Як би не член громадської ради при ОДА Олексій Барановський, то й про сам захід абсолютна більшість дізналася б лише по факту його проведення. Саме він, на своїй сторінці в Фейсбук, оприлюднив інформацію про антикорупційний форум.

“ПОПРАЦЮЮ ЗА ПРЕСС- СЛУЖБУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА. Чернігівський обласний антикорупційний форум. У понеділок, 5 липня, відбудеться «Чернігівський обласний антикорупційний форум», ініційований головою облдержадміністрації Анною Коваленко. Серед спікерів керівники Національного агентства з питань запобігання корупції, Чернігівської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції, Управління Служби безпеки України, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Києві, представники громадських організацій. На порядку денному — питання щодо ролі керівника у запобіганні корупції, підвищення прозорості діяльності та ефективності вжитих антикорупційних заходів територіальними органами центральних органів виконавчої влади у сфері екології, лісових ресурсів, податків та митної справи. Йтиметься також про стан роботи та посилення контролю щодо запобігання корупції у зазначених сферах у Чернігівській області. Програма форуму передбачає також відповіді спікерів на запитання журналістів та неформальне спілкування. На форум запрошуються представники ЗМІ та громадськості. Просимо повідомити про свою участь за телефоном (0462) 67-53-72 до 9.00 понеділка, 5 липня. Місце проведення: Чернігівська обласна державна адміністрація, вул. Шевченка, 7, зала №1. Дата та час проведення: 5 липня 2021 року, з 10:00 год” – написав Олексій Барановський.

Але, як і очікувалося, потрапити туди зможуть лише обрані. Так, охочі розповісти про корупцію в Чернігові та області, про посадовців, які збагачуються на бюджеті та про їх фірми, виявилися зайвими. Всі, хто дзвонив до Чернігівської ОДА отримали відповідь, що захід закритий і лише для запрошених. Одним з охочих потрапити був Сергій Трегубенко, який після дзвінка в ОДА написав наступний коментар: “Я хотів потрапити на цей довгоочікуваний форум для участі в ньому та відеозапису для оприлюднення. В п’ятницю приймальня голови ОДА Anna Kovalenko повідомила, що форум швидше за все буде закритим, тобто, будуть присутні тільки цілеспрямовано запрошені учасники.
Все як колись при КПРС чи нині у Путіна, підкилимно та з переконаністю що суспільство потрібно не організовувати, а ним керувати. Це є закономірним результатом голосування за артистів замість професіоналів.
Цікаво, що думають в НАБУ про закритість від суспільства антикорупційної діяльності? До речі, попередник пані Анни, Андрій Прокопенко також всіляко уникав суспільного обговорення актуальних проблем”.

Можемо припустити, що в разі приїзду на форум всіх охочих, їх будуть змушені пропустити через суспільний резонанс у випадку недопущення на даний захід. А тому рекомендуємо всім їхати і йти на антикорупційний форум Анни Коваленко та ставити свої запитання. В свою чергу “Новини Чернігівщини” хотіли б почути від Анни Коваленко та представників правоохоронних органів відповіді на теми наших публікацій про корупцію в Чернігові та області, а саме:

– Що зроблено з фактами діяльності ТОВ “Центрліфт” та отриманням ними десятків мільйонів гривень, які потім виводилися на рахунки Ярослава Куца та його родини?

– Чому відсутня реакція Чернігівської ОДА та правоохоронних органів на корупційну діяльність начальника ЖКГ м. Чернігова Ярослава Куца, на його оборутки з бюджетними коштами та показове збагачення?

– Чому відсутня реакція правоохоронних органів на неймовірне збагачення начальника управління освіти Чернігівської міської ради Василя Білогури, який сидить на відкатах з підрядників, що виконують роботи в закладах освіти за завищеними цінами?

– Що зроблено по тендеру реставрації кінотеатру Щорса, який проводиться під замовлення і в якому замішані посадові особи Чернігівської ОДА?

– Чому жоден посадовець управління капітального будівництва Чернігівської ОДА і досі не відсторонений та не притягнений до відповідальності за відкати і прямі факти корупції на тендерних закупівлях, про які ми також писали?

– Чому Анна Коваленко не проводить аудит діяльності своїх попередників і не коментує фактів корупції, які відбуваються за її керівництва?

І таких запитань у нас вже дуже багато, як і у тих людей, які щодня стикаються із діями посадовців, що сидять на бюджетних потоках. Хотілося б почути відповіді Анни Коваленко та її оцінку діям правоохоронних органів. В будь-якому випадку ми продовжимо публікувати факти корупційної діяльності посадовців, на які Анна Коваленко поки що закриває очі.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ