За інформацією прес-служби міськради електронне табло (інфобокс) з інформацією про чернігівців-захисників України, загиблих в зоні АТО/ООС, встановлять у сквері ім. М. Попудренка найближчим часом. Чекати реконструкції скверу для його встановлення не будуть.
Таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав керівникові міського управління ЖКГ 8 червня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Родзинкою у цьому питанні є те, що електронне табло за 450 тисяч, як і раніше, міськрада купує у російської компанії  “Сенсорные системы”. Дана компанія і досі має своє представництво в Києві, а її засновником є громадянин Росії Ігор Меркулов. Це добре видно із відкритих реєстрів.

Виходить, що в Чернігові встановлять електронне табло з інформацією про чернігівців-захисників України, вбитих російськими найманцями в зоні АТО/ООС, яке придбають міським коштом у самих же росіян. Відверто кажучі, більш дурнішого та аморального рішення важко і уявити. Але всьому є своє пояснення. На закупівлі електронних табло сидить аферист Ярослав Куц, який за сумісництвом ще й досі працює начальником ЖКГ. За моніторингом цін, які ми самостійно проводили, можемо впевнено сказати, що табло із софтом коштує від 100 до 250 тис.грн. Але точно не 450 тисяч. Різниця ж, яку отримує Куц від росіян, дорівнює його шані вбитим. І якщо Куц це аферист із подвійним громадянством, то Владиславу Атрошенко варто уважніше ставитися до рішень, які йому цей аферист підсовує.

На нараді Ярослав Куц сказав, що для встановлення терміналу потрібно ще місяць-півтора. Щоб на 100%, то він вже точно буде до Дня Незалежності.
Інформація, яка буде доступна для перегляду в цьому терміналі, готується вже зараз.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ