Вчора, на ранковій нараді міський голова сказав, що надійшло повідомлення про корупцію його підлеглих. Замість того, аби зустрітися із скаржником та почути, хто, скільки і коли вимагав та отримував грошей? Владислав Атрошенко направив до скаржника того, хто був в курсі ситуації із вимаганням грошей, аби з’ясувати обставини. Так, вчора, до скаржника приїхав начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Почеп та його підлеглий Олександр Бойко, той самий який і вимагав та отримував гроші. Єдине питання, яке було задане директору компанії: “Чи є в нього зараз питання до технадзору?” А далі почався фактичний тиск з вимогою до директора написати меру, що у компанії зараз все добре і питань до технадзору, а відповідно і до хабарника Бойка не має. Більше того, директору було озвучено, що в разі, якщо він не заспокоїться і далі буде скажитися меру, то отримає справу від прокуратури. Для наших читачів та самого Владислава Атрошенка друкуємо витримку хабарницької історії 2020 року, як в Чернігові бізнес “не платить” хабарі.

Так, в літку 2020 року, Чернігівська компанія, що виграла тендер та виконувала роботи, опинилася в скрутній ситуації через дії працівника управління капітального будівництва Олександра Бойка. Останній вимагав гроші за підписання актів виконаних робіт. Логіка його дій виглядала наступним чином: не заплатите, не підпишу – не підпишу, не отримаєте гроші та не зможете в срок здати об’єкт. Тоді директор компанії вирішив звернутися до начальника управління капітального будівництва В’ячеслава Почепа, аби той вгамував свого підлеглого. Той все вислухав та пообіцяв все владнати. Та після його розмови із хабарником Бойко і його попередженням про звільнення, останній розірвав акти і фактично зупинив роботи на три тижні. Як думаєте, що було далі? А далі була ще одна зустріч директора компанії з хабарником Бойко і заступником начальника ЖКГ Євгеном Дейнеко, де директору пояснили, що він ніхто і його скарги їм до одного місця. Дослівно директору було сказано наступне: “Або плати, або розірвемо договір між компанією та управлінням ЖКГ, а ще виставимо штрафні санкції”. Після чого, директору нічого не залишалося, як заплатити.

То, що мав вчора з’ясувати за дорученням мера начальник управління капітального будівництва у директора, з яким він добре знайомий і повністю в курсі подій 2020 року? Насправді ситуація абсурдна і можна привести лише одну аналогію. Уявіть собі, вас обікрали і ви написали заяву до начальника поліції. Та замість того, щоб затримати злочинця, начальник поліції направляє слідчого разом із злочинцем до вас. А далі все за вищенаписаним текстом. Єдине запитання, що виникає до Владислава Атрошенка у цій ситуації – ви покриваєте злочинців, чи готові від них позбавлятися? Уважно слідкуємо за розвитком ситуації та й надалі будемо висвітлювати її. Далі буде!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here