Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко звільнила із займаної посади, затриманого 1 червня на хабарі у 160 тис.$, свого заступника Олександра Савченка. Як сьогодні повідомило ДБР, Савченко та його спільник пропонували підприємцю за хабар провести аукціон, по продажу готелю “Слов’янський” у Новгород-Сіверському за заниженою ціною. На своїй сторінці в Фейсбук Анна Коваленко прокоментувала затримання наступним чином:

Після того як я очолила Чернігівщину, наша область стала лідером у сфері боротьби з корупцією. Правоохоронці клали «обличчям в асфальт» чиновників самого різного рівня: від селищного голови до мера і керівника райадміністрації. Але, вочевидь, комусь все ще не віриться, що часи змінились.

Напередодні «на гарячому» затримали заступника голови ОДА .

Поки я очолюю Чернігівську ОДА, ніяка посада не збереже жодного чиновника від покарання за корупцію.

Щодо цього конкретного інціденту, я наполягатиму на швидкому і прозорому розслідуваннні. Вже дала розпорядження максимально сприяти слідству, і надавати всі необхідні матеріали, необхідні для з‘ясування винуватості або невинуватості підозрюваного.

Слід зауважити, що погодження від ОПУ про звільнення цього заступника надійшло раніше. Отже сьогодні я підписала розпорядження про звільнення даної посадової особи.

Принагідно нагадую, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду”

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ