Одіозний нардеп від “Слуги народу” Олег Семінський, днями організував атаку на голову Любецької ОТГ Валерія Костильова. Спочатку, через фейсбук-ботів була розповсюджена інформація, що в Любечі назріває велика державна ЗРАДА. Після чого, люди пов’язані з Олегом Семінський, побігли із заготовленними заявами до обласної адміністрації та СБУ. Все через слова голови громади на сесії, який висловився, що за мізерні гроші, які виділяються на організацію тероборони, можна купити лише прапорці сосідніх держав. Інформацію про ЗРАДУ, з подачі все тих же людей Семінського, підхопили декіль сайтів, але розібравшись в брехливості інформації, за кілька годин прибрали дані матеріали. І от, на веріч, проявився і сам замовник – Олег Семінський. На своїй сторінці в Фейсбук він написав наступне:

“Доки одні створюють територіальну оброну і допомагають в комплектації бойових підрозділів – інші готуються зустрічати ворога з короваєм і прапорцями. Сьогодні упродовж дня отримував численні звернення від виборців щодо нещодавньої заяви керівника Любецької територіальної громади і ставленика «Рідного дому» Валерія Костильова. Вимагаю негайної, повтороюю, негайної реакції СБУ на заяву представника від «Рідного дому». Відповідні висловлювання мають бути досліджені на предмет сеператизму та державної зради. Пан Костильов на час слідства має бути відсторонений від займаної посади”.

Та реакції на вимоги Семінського так і не відбулося, як і резонансу в ЗМІ, на який розраховував замовник. Все через те, що вислів Валерія Костильова, який порівняв виділині мізерні кошти на організацію тероборони, з можливістю придбати лише прапорці, не має нічого спільного із держзрадою, на чому наголошував Семінський.

Більше того, виплила справжня мета Семінського в організованному ним інформаційному нападу на Костильова. Справа полягає в бізнес інтересах Семінського на території Любецької ОТГ. Олег поклав око на величезні поклади піску, які потрібні йому для реалізації проекту заводу в Городні, який він хоче побудувати разом із турками. Історія із будівництвом заводу не нова, бо ще не будучи нардепом, Семінський приїхав до Чернігівської облради як представник американських інвесторів. Під розповіді про грандіозні плани із будівництва склозаводу, тоді облрада ухвалила рішення про виділення території родовища піску в Городнянському районі компанії Семінського. Та згодом виявилося, що американці відмовилися через замалі об’єми піску в даному родовищі і Олег Семінський веде переговори із турками. Але, в його переговорах постало те саме запитання – треба отримати більше родовищ піску. Саме тому в око Семінського потрапила Любецька громада. В прагненні отримати надра Любецької громади задарма, Олег Семінський організував інформаційну атаку на голову ОТГ, аби усунути його з посади та поставити свого представника, який би передав за безцінь пісок громади компанії нардепа. Та як вже бачимо, план Семінського провалився.

Що стосується самого Семінського і його звернень до СБУ, то користуючись нагодою нагадає всім, що Олег Семінський є другом і партнером нардепа від ОПЗЖ Нестора Шуфрича. З останнім він неоднаразово літав до Москви і робив це в період 2016-2018 років. Про це публічно заявив Микола Рудьковський, який на той момент був ув’язнений за напад на посольство РФ в Києві і відбував покарання в Москві. Що робив Семінський в Москві, з ким контактував і про що домовлявся, напевно, має зацікавити набагато більше СБУ та партіотично налаштованих громадян, до яких Семінський нещодавно звертався.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here