Те, що відбувається в Чернігівській міськраді, дуже нагадує фільм із Джимом Керрі “Брехун, брехун”. За сюжетом головний герой адвокат, який постійно бреше – треба і не треба. Та одного дня його син загадав бажання, аби батько перестав брехати. Бажання здійснилося і привнесло в життя адвоката багато незручностей. Відмінність реалій нинішнього героя міськради від фільму лише в тому, що брехун не став чесною людиною, не зважаючі на публічні заяви та обіцянки.

Так, минулого тижня, самий кращий мер України Владислав Атрошенко публічно заявив, що той, хто надасть йому інформацію про хабарників із його підлеглих, отримає винагороду 5000$. Новину одразу підхопили медіа мерії. Ми ж одразу повідомили, що ця заява є відвертою БРЕХНЕЮ та відзначили, що у разі виконання мером обіцянного, принесемо публічне вибачення. І ось, минув майже тиждень. Як нам відомо, то заяви про хабарників в оточенні мера особисто надійшли Владиславу Атрошенко. В них написано, хто вимагав, за що і коли отримував. Мер прочитав їх і навіть відповів, що зателефонує. Але, набрати та почути продовження історії, як посадовці міськради оббирають бізнесменів, у мера не вистачило часу, а можливо і бажання. Не відбулося і звільнення хабарників, що лише наштовхує на роздуми про “своїх щурів”, які не доносили побори до господаря. Звісно, що і обіцяну винагороду у 5000$ так ніхто і не отримав.

А тому пригадався саркастичний вислів про справжніх господарів свого слова, який у даній ситуації звучить приблизно так: “Владислав Анатолійович, як справжній господар свого слова, міг легко давати і забирати його назад, але від того чесною людиною так і не став!” А поки Владислав Анатолійович бореться у власних роздумах – телефонувати йому, чи ні, “Новини Чернігівщини” готують матеріал про хабарників із оточення мера, який опублікуємо найближчим часом.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ