Головний поліціант Чернігівської області Володимир Нідзельський, відреагував на сьогоднішні вислови Владислава Атрошенка, про виконання поліцією тупих вказівок відносно карантинних обмежень. Як виявилося, то тупі вказіки поліції напряму пов’язані із оточенням мера, про що Володимир Нідзельский написав на своїй сторінці в Фейсбук:

Пане Владислав Атрошенко! Маю відреагувати на сьогоднішні ваші закиди в бік поліції щодо виконання нами, як ви виразилися, «тупих вказівок».

Повідомляю, що в країні діють державна, обласна та міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації. Саме цими комісіями приймаються рішення щодо карантинних обмежень, а поліція – лише один з органів, який контролює дотримання цих рішень.

Щодо вашої цитати «Справжній керівник не той, який тупо виконує всі вказівки, а той, який вчасно може їх зупинити», повідомляю: у Чернігові ця комісія засідає під головуванням вашого заступника. Відтак поліція Чернігова виконує ті рішення, що ухвалені вашою командою, зокрема.

Наостанок підкреслю, що поліція Чернігівської області працює виключно в правовому полі щодо дотримання карантинних обмежень.

Основним пріорітетом поліції є широка роз’яснювальна робота, а до відповідальності правоохоронці притягають виключно злісних порушників карантину.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ