Козелецька окружна прокуратура відреагувала на інформацію, поширену сайтом «Новини Чернігівщини» в статті «У Іванівці відкрили найдорожчу амбулаторію ім.Гаруса в Україні», з приводу можливого привласнення службовими особами бюджетних грошових коштів при будівництві амбулаторії на території с. Іванівка, Іванівської сільської територіальної громади, Чернігівського району. Інформація викликала значний громадський резонанс та публічне обговорення в соціальній мережі «Фейсбук».

Козелецькою окружною прокуратурою за фактами, викладеними в публікації, розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб).

Проведення досудового розслідування доручено Чернігівському РУП ГУНП в Чернігівській області. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, хід якого знаходиться на контролі обласної прокуратури, здійснюватиметься прокурорами Козелецької окружної прокуратури.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури.

Нагадаємо, що Сергій Гарус перебуваючи на посаді голови Іванівської сільської ради, примудрився збудувати найдорожчу амбулаторію в Україні, по ціні 33 тисячі гривень за м2. Роботи виконувала Чернігівська ТОВ “Енергетичні сучасні комунікаційні технології”, яку пов’язують із самим Сергієм Гарусом. Окрім амбулаторії, дане ТОВ збудувало в Іванівці ще й ЦНАП, за такими ж завищенними розцінками та порушенням будівельних норм. Та це вже окрема історія.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ