Найдорожча амбулаторії в Україні, ціною у 10 мільйонів 626 тисяч гривень, від сьогодні запрацювала в селі  Іванівка, під Черніговом. Стандартний проект амбулаторії на 320 м2 та розрахований на 3-4 лікаря, завдячуючи колишньому голові Іванівської ОТГ Сергію Гарусу, став з огляду на його ціну, зовсім не стандартним. Першочергова ціна у 7 мільйонів 245 тисяч гривень, за маніпуляціями Гаруса, збільшилася більше як на 3 млн.грн. Як йдеться в листі міністерства розвитку громад та територій України, Іванівська амбулаторія стала найдорожчою в Україні, а її ціна за м2 перевищила 33 тисячі гривень (лист міністерства додається – ред.) За рахунок чого збільшилася ціна, ми скоро дізнаємося, вивчивши акти підписані Сергієм Гарусом, які ми отримали за запитом. Нагадаємо всім, як ми раніше писали, роботи по будівництву амбулаторії виконувало ТОВ “Енергетичні сучасні комунікаційні технології”. В Іванівку це ТОВ привів саме Сергій Гарус. Окрім амбулаторії, дане ТОВ ще добряче нагрілося на будівництві ЦНАПу в тій же Іванівці. Та це окрема історія, яку ми також вивчаємо. Варто відзначити, що за всю свою діяльність дана ТОВ більше не мала ласих підрядів і з аналізу на youcontrol.com.ua видно, що фірма з 2020 року податків не сплачує і роботи не виконує. Маємо класичну комерційну структуру під замовлення. Виконали роботи, поділили надприбутки і розбіглися. Все, що набудували на 10 з лишнім мільйонів, ви можете переглянути в фоторепортажі, який ми додаємо нижче, аби кожен міг оцінити якість матеріалів, а можливо і їх ціну. Сподіваємося, що голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко також зверне увагу на дане будівництво і банальну крадіжку бюджетних коштів Сергієм Гарусом.

Що стосується сьогоднішнього урочистого відкриття, то ми звернемо увагу читачів на те, що написале близьке оточення Сергія Гаруса. Так, начальник земельних ресурсів Іванівської ОТГ часів Гаруса, Віталій Довбах, написав: “Громада повинна бути вдячна тим людям, які дійсно причетні до реалізації проєкту “Амбулаторія сімейної медицини” на території Іванівської територіальної громади. Нажаль, жодна людина з тієї команди не присутня на відкритті об’єкта”.

Наостанок перефразуємо написане Віталієм Довбахом. Насправді, з огляду на ціну будівництва амбулаторії, громада має вимагати притягнути до кримінальної відповідальності всіх причетних до цієї махінації. І дійсно шкода, що із 2019 року, жоден з команди Гаруса не знаходиться за гратами. Якщо ж так трапиться, що правоохоронні органи не знайдуть складу злочину в завищенних цифрах під час будівництві, які ми опублікуємо і передамо, то варто назвати Іванівську амбулаторію ім. Сергія Гаруса, як символ безвладдя та корупції.

1 COMMENT

  1. […] Автор публікації, що з`явилася 20 квітня, звинувачує колишнього голову Іванівської територіальної громади Сергія Гаруса у маніпуляціях. Їх результатом, йдеться у статті, стало те, що першочергова ціна будівництва амбулаторії зросла з 7,2 до 10,6 мільйона гривень. Тобто стала вищою на 3 «лимони». Згідно до наведеного листа міністерства розвитку громад та територій України, вартість квадратного метра у ній складає понад 1 тисячу євро (!) в гривневому еквіваленті. […]

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ