Ніжинський міський голова Олександр Кодола почав освоювати бюджетні кошти і вже на першій закупці наварив собі 120 тисяч гривень. Мова йде про стоматологічні установки китайського виробництва, які Кодола описує як сучасні та високотехнологічні. На їх купівлю було витрачено 330 тисяч бюджетних коштів. Перевіривши інформацію у відкритих джерелах, ми дізналися, що стоматологічна установка марки AJ, в роздріб, коштує 69 600 гривень (скріншоти із ціною установки можете переглянути нижче – ред.) І це її ціна в Україні. Відповідно, три такі установки обійдуться будь-кому, хто захоче їх купити, у 208 800 гривень. Але тільки не Кодолі і його молодій команді, які примудрилися придбати її за 330 тисяч гривень, про що сам Кодола написав на своїй сторінці в Фейсбук та виклав фото.

“Для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання. Для медичного закладу придбали три сучасні високотехнологічні стоматологічні установки з повним комплектом необхідного устаткування. Вартість обладнання 330 тисяч гривень. Його придбали коштом міського бюджету.
Дані установки будуть розміщені в дитячому, ортопедичному та терапевтичному кабінеті.
Працюємо далі!” – написав Кодола.

Фактично, його допис можна сприймати за щиросердечне зізнання в крадіжці бюджетних коштів. А його вислів “Працюємо далі!”, як “крадемо далі!” Бо для злодія крадіжка це праця. Чим і займається Олександр Кодола на займаній посаді. Скоро опублікуємо матеріал, як Кодола з оточенням просить 30% відкат у підприємця з Чернігова. Буде цікаво, не пропустіть.

Кодола наварив 120 тисяч на стоматологічних установках

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ