Минулого тижня ми публікували матеріал про те, що на встановлення інформаційного монітору на Болдиній горі в Чернігові, виконком, який відбувся 1 квітня, виділив 450 тисяч гривень. Відповідні зміни були внесені до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова. Тоді ми звернули увагу, що і так надвисока ціна для монітору збільшилася в цьому році. В минулому році, за встановлення такого ж монітору на Валу, із бюджету було витрачено 396 тисяч гривень. Заступник начальника ЖКГ Євген Дейнеко в сюжеті міського телебачення пояснив здорощення тим, що збільшився об’єм робіт по встановленню. Ми вирішили перевірити, де і в кого мер зі своїм начальником ЖКГ купує монітори по космічним цінам. І от що з’ясували.

Як і минулого року, монітор хочуть купити у російської компанії “Сенсорные системы”. Дана компанія має своє представництво в Києві, а її засновником є громадянин Росії Ігор Меркулов. Це добре видно із відкритих реєстрів, фото яких ми розміщуємо нижче. Наш представник, під виглядом покупця, зв’язався з даною компанією і виявилося, що за дорученням від Куца, його заступник Євген Дейнеко, вже був у них і домовився про придбання чергового монітору. Що стосується ціни, яку ми запросили для встановлення ідентичного монітору, нібито біля торгового центру, то вона склала 250 тисяч гривень. Таку різницю в ціні, для міста в 450 тис.грн. і 250 тис.грн., в “Сенсорних системах” нам так і не змогли пояснити. А технічні умови, які ми запросили, так і не скинули. Отримавши їх, ми могли б перевірити ціни у інших компаній і є переконання, що вартість монітору могла б бути ще меншою. У даній ситуації очевидним є те, що мова йде про банальний відкат і крадіжку бюджетних коштів, домовлятися про це і приїжджав за дорученням Куца його зам.

Як результат, маємо співпрацю мера і його оточення з російською компанією з єдиною метою – за замовлення інформаційного монітору отримати відкат. Тупо і банально, але так сьогодні працює Чернігівська міська рада.

3 COMMENTS

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ