На придбання та встановлення електронно-інформаційного табло, а простіше кажучі звичайного LED-монітору, який нічим не відрізняється від телевізору, з іменами чернігівців, загиблих у Другій світовій війні, буде спрямовано 450 тисяч гривень. Відповідні зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова внесені на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 1 квітня. Міський голова запропонував розпочинати роботи зі встановлення саме електронного табло, бо на обговоренні даного питання лунала пропозиція встановити ще й меморіальні плити, але вони, за підрахунками Владислава Атрошенка, коштуватимуть дорожче.

“Є певні обмеження по шрифту і кількості прізвищ, які можуть бути викарбовані на меморіальних плитах. На одній плиті розміщується близько 120-140 прізвищ. Загиблих – близько 5 тисяч людей. Тобто загалом тоді потрібно буде орієнтовно 40 таких плит. Тож пропоную розпочати роботи з інформаційного табло та встановити його біля Вічного вогню, а не у підніжжя. Хоча ідея встановлення плит теж нормальна і можна її реалізувати, але вона є досить вартісною”, – сказав він.

Нагадаємо всім, що інформаційне табло, яке минулого року встановили на Валу, коштувало міському бюджету 396 тисяч гривень. Як бачимо, така космічна ціна для звичайного монітору в Чернігові не остаточна і вже цього року вона піднялася до 450 тисяч гривень.

Монітор за 450 тисяч гривень встановлять в Чернігові

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ