Вже другий місяць в Чернігівській області триває вакцинації індійською вакциною Covishield. Результат, м’яко кажучі, відсутній. Лише трохи більше 1000 чоловік погодилися на щеплення і це при тому, що залучали публічних осіб і постійно рекламували Covishield по місцевому телебаченню. Не допомогло. Сьогодні ж на вакцинацію пішла голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, про що сама написала на сторінці в Фейсбук.

“Сьогодні я публічно, в Чернігівській обласній лікарні, зробила щеплення від COVID-19 вакциною CoviShield. Попередньо, звичайно ж, порадилась з лікарями, зокрема, з неонатологом, бо моя Марічка на грудному вигодовуванні. Відповідь медиків цитую дослівно: «Жінки, що вигодовують дітей грудним молоком, можуть бути вакциновані без застережень». Інше питання стосувалось оптимального часу для вакцинації, я минулої осені вже перехворіла на COVID-19, а за статистикою, імунітет проти нього тримається до півроку. Також на рішення особистим прикладом показати, що вакцинуватися безпечно та життєво необхідно вплинув і той факт, що з понеділка Чернігівщина знаходиться в «червоній зоні». Вважаю, що чим швидше завершиться вакцинація, тим швидше ми повернемось до звичного життя. То ж бажаю всім здоров’я!” – написала Анна Коваленко.

Особливу увагу хочемо звернути на слова Анни Коваленко: “…чим швидше завершиться вакцинація, тим швидше ми повернемось до звичного життя”. Справа в тому, що такими темпами, якими вона проводиться, вакцинація не завершиться ніколи. І в тому є повна відповідальність всієї вертикалі влади.

Анна Коваленко зробила щеплення вакциною Covishield

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here