Не зрозуміло, що відбувається в стінах міськради та заяви, які лунають звідти, викликають, м’яко кажучі, подив. Так, сьогодні, міський голова Владислав Атрошенко висловив подяку своїм підлеглим, за організацію на теріторії 2-ї водозабірної станції на Подусівці лазні. Ні для кого не секрет, що більшість лазнь в Чернігові використовуються як борделі. Не виключення лазня і на водозабірній станції, яка вже довгі роки має сумнівну славу. Вона була організувана ще задовго до мерства Владислава Атрошенка і успішно діяла для обраних. Знаходячись в лісі на Подусівці, осторонь зайвих очей та ще й на закритому об’єкті, лазня стала улюбленим місцем для утіх можновдадців. Тему діяльності лазні минулого тижня підняла депутатка міськради Марина Рейко. Яка із журналістами вирішила відвідати водозабірну станцію та на власні очі побачити лазню. Але, її на територію не пустили, не зважаючи на те, що вона депутат. Тоді Марина Рейко написала наступне.

“За даними журналістського розслідування журналістами «Еспресо по-чернігівські» протягом довгого часу на територію цієї станції не приходили жодні рядові працівники Водоканалу. Проте на територію режимного об’єкту приходили відомі персони нашого міста, які не є працівниками Водоканалу”.

Також Марина Рейко подала депутатський запит на сесії міськради. А вже наступного дня вийшов сюжет на міському телеканалі, в якому було показано, яка чудова лазня і що нею користуються рядові співробітники Водоканалу, що є очевидною брехнею. В цьому можете переконатися і ви, якщо переглянете фото із лазні, що ми розміщуємо нижче. Та на цьому все не скінчилося. Тема з розкриттям лазні так зачепила міського голову, що він сьогодні висловив подяку своїм підлеглим і навіть видав розпорядження про письмову подяку їм. Насправді звучить так, що подяка висловлена за організацію VIP-борделя. Як це було, дивіться відео.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ