З понеділка Чернігів та Чернігівська область в червоній зоні – її ніхто не відмінив, незважаючи на рішення МОЗ повернути область до помаранчевої зони. Виявляється, для того, щоб рішення МОЗ набрало чиннисті, потрібно зібрати комісію, яка скликається раз на тиждень. А тому, перегляд можливий лише через 5 днів. Продовжуємо жити в країні “мрій”, де прийняті рішення, що стосуються мільйонів, треба чекати через якусь комісію. А поки чекаємо діють наступні обмеження.

Мають бути закриті заклади харчування (бари, кафе, ресторани), окрім роботи на виніс та доставку. ТРЦ не працюватимуть. Дозволена робота тим, де торгівельна площа не менше 60% призначена для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. При виконанні такої умови, не обмежується доступ відвідувачів до інших товарів.

Працюватимуть оператори поштового зв’язку, медзаклади, ветеринарні клініки. Роботу не зупиняють АЗС (без зон харчування), СТО, ремонт комп’ютерів, побутових виробів.

Перукарні та салони краси працюватимуть за попереднім записом.

Забороняється проведення культурно-масових заходів, крім автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників.

Не працюватимуть спортзали, фітнес-центри та басейни.

Закривають непродовольчі ринки.

В лікарнях не проводимуть планових госпіталізацій. Є виключення – це надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим. Буде надаватися допомога у спеціалізованих закладах охорони здоров’я пацієнтам з онкологічним та пульмонологічними захворюваннями. Термінові госпіталізації теж діятимуть.

Нагадаємо всім, що в субботу з’явилась новина, що із 29 березня Чернігівська область в червоній карантинній зоні. А вже в обід, того ж дня, МОЗ прийняло рішення повернути Чернігівщину в помаранчеву карантинну зону. Та як виявилося, аби це рішення вступило в силу, треба рішення комісії, про яке ми писали на початку матеріалу.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here