Чернігівська міська рада, голосами монобільшості з “Рідного дому”, погодила надання дозволу розробки проекту відведення скандальних 11 земельних ділянок, які під виглядом для ветеранів АТО, фактично крадуть у міста та його громадян наближені до мера люди. Мова йде про три ділянки біля Валу по провулку Береговому та вісім ділянок на березі Земснаряду по провулку Гайовому.  Загальна площа землі складає 1,1 га. та коштує вона на сьогодні не менше 8 мільйонів гривень. Не зважаючі на скандальність цього рішення, міський голова Владислав Атрошенко не зняв його з розгляду. Також він не дослухався аргументів, що ці землі вже неоднаразово виносили на розгляд в минулі каденції міськради. Більше того, ветерани АТО на ці землі вже писали заяви. Але всім їм було відмовлено і міськрада наполягала на тому, що в месті не має землі. Нагадаємо Владиславу Атрошенко і його неоднаразові заяви, що міську землю будуть продавати через публічний аукціон, аби гроші йшли в бюджет міста, а не в кишені можновладців. Та сьогоднішня сесія показала, що ласий шматок землі може затмати розум і вплинути на життєві позиції. Щодо самого голосування по цим ділянкам. На початку розгляду виступив один з депутатів, який заявив, що фракція мерської партії “Рідний дім” підтримує дане питання і буде голосувати за. Що й зробили. Сам же міський голова Владислав Атрошенко в голосуванні участі не приймав. Він вийшов з сесійної зали. Можемо тільки припустити, що зробив він це з двох міркувань. Аби на майбутнє можна було казати, що я не приймав участь в дерибані та крадіжці міської землі. А також для того, аби уникнути конфлікту інтересів як посадовій особі, на випадок, якщо земелька раптом опиниться у його власності, або власності його рідних.

Після скандального голосування “Новини Чернігівщини” поспілкувалися з депутатами інших фракцій, які не голосували, аби почути їх думку.

Лідер фракції “Європейської солідарності” Марина Рейко: “Ми не голосували за дане питання. Тому що воно, по перше – скандальне, по друге – дискредитує ветеранський рух в Чернігові взагалі. На нашу думку міська влада спровокувала цей скандал, показала в не вигідному світлі ветеранів АТО, що є неприпустимим взагалі. Це питання потрібно було вирішити тихенько, за дверима. На даний момент, на мою думку, потрібно було зняти скандальні питання і винести на сесію питання в іншому форматі – виділення цих земельних ділянок за допомогою сліпої справедливості, за допомогою барабану. Розіграти лоторею і кому повезе більше, той отримає найкращий кусочок землі, кому повезе меньше, отримає трошки гірший. Але, це було б точно справедливо і точно б не винекло ніяких питань у середовищи ветеранів та матерів загиблих”.

Депутатка фкації “Слуги народу” Олена Стрилець: “Наша фракція не голосувала. У мера достатньо своїх голосів, аби прийняти будь-яке рішення. Наші депутати на це вплинути жодним чином не можуть”.

Депутат фракції Наш край (попросив не називати його прізвище): “Я так розумію, що у мера на носі велике будівництво власного торгівельно-розважального центру і будуть збирати гроші з усього. Я впевний, що сьогоднішнє голосування по скандальній землі не останнє і нас чекає великий дерибан”!

Нагадаємо всім, що “Новини Чернігівщини” висвітлювали дане питання на протязі останніх тижнів та будемо спостерігати за ним в майбутньому.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ