Нардеп від “Слуги народу” Олег Семінський, працюючи директором в ПрАТ “Нафтогазвидобуванні”, отримував щомісячну зарплатню в 500 тисяч доларів. Але, це далеко не все. За матеріалами, які передані правоохонним органам, Семінський разом з акціонером компанії Нестором Шуфричем, розробили схему привласнення десятків мільйонів. Так, кожного місяця з “Нафтогазвидобування” відправлялося близько 10 мільйонів доларів на конвертаційний центр в Дніпрі задля обналу. Після обналу, лише 800 тисяч спрямовулася до Полтави на підрозділи компанії, що вели буріння скважин. Та в даних підрозділах, по документам, на баланс приймалася повна сума, а не 800 тисяч. Решту, близько 8 мільйонів доларів щомісячно, Семінський разом з Шуфричем клав до кишені. Таким чином буріння однієї газової скважини здорожчувало в 10 разів, а Семінський з Шуфричем привласнювали десятки мільйонів доларів. Про цю оборудку Семінського-Шуфрича стало відомо після проведення аудиту в ПрАТ “Нафтогазвидобування”, а всі матеріали спрямовані до правоохоронних органів.

Подробицями кримінальної діяльності Олега Семінського та його спільника Нестора Шуфрича, поділився Микола Рудьковський, який днями дав велике інтерв’ю Дмитру Гордону. До сьогодні, коментарів ЗМІ з боку Семінського не було.

Нагадаємо всім, що нещодавно в ЗМІ були оприлюднені плівки розмов Семінського, де він хотів купити в 2011 році, за 7 млн.доларів, місце в списках компартії. Даний аудіозапис ми розміщували також.

Семінський разом з Шуфричем обкрадав Нафтогазвидобування на десятки мільйонів доларів щомісяця

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ