Сьогодні відбулося чергове засідання Чернігівського районного суду у справі Прокопенко проти Полякова. Одразу нагадаємо, що Антон Поляков у своєму телеграм-каналі звинуватий колишнього губернатора в продажу місць в партії “Слуга народу”. Прокопенко подав позов до суду. Аби уникнути відповідальності, на минулому засіданні 11 лютого, адвокат Полякова подав відзив на позов, в якому Антон Поляков відмовився від свого телеграм-каналу і сторінки в Фейсбук. Але, так просто відскочити не вдалося. Адвокат Прокопенка надав докази і відеоматеріал, в яких Поляков стверджує журналісту, що самостійно веде свій телеграм-канал канал і всі дописи робить самостійно.

На сьогоднішньому засіданні суд вивчив надані докази і вирішив, що наступного разу Антон Поляков має з’явитися в суді і надати пояснення, що і як він писав, чи брехав, що пише! Наступне засідання призначено на 13 травня.

Нагадаємо, що це не єдий позов до Полякова через його дописи. Так, нардеп від “Слуги народу” Павло Халімон звернувся до суду, з вимогою до Полякова спростувати розповсюджену ним інформацію про продаж округів під час виборів до Верховної ради. Також, Халімон затребував від Полякова компенсувати йому завдані моральні та матеріальні збитки на суму в 1 млн.грн.

Полякова викликають до суду через дописи в своєму телеграм каналі

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here