Герой України Леонід Яковишин на сторінках власної газети розмістив звернення, яке спричинило хвилю обурення серед місцевих мешканців. Все через те, що воно називалося “Звернення до нікчемних дебілів Бобровиччини” та містило цілий набір лайливих висловлювань, якими Яковишин називав всіх тих, хто скаржиться і як він вважає, заважає його діяльності. Одразу відзначимо, що Леонід Яковишин є власником агропідприємства “Земля і воля”, яке обробляє більше 30 тисяч га Бобровицьких земель і є тим, хто фактично керує всім районом. Що стосується його лайливого звернення, то ми публікуємо частину висловів Леоніда Яковишина, які він використовує проти своїх земляків.

“Вас небагато, але ви настільки паскудні та ядовиті, що духу не вистачає звернутися до вас як до людей, бо ви не «вписуєтесь» навіть у категорію з легко вираженими формами дебілізму”.

“У вас така припадочна клініка, що ваше неізольоване перебування серед нормальних людей створює небезпеку для всього суспільства. Заради задоволення своєї безмозкової, пришелепуватої маячні ви рветесь зупиняти все, що наближає українське суспільство до цивілізації, бо самі здатні лише на паскудство, що є сенсом вашого дикого існування на землі. Ви належите до тієї категорії землян, про яку кажуть: «кожної тварі – по парі».

“А ви, придурочні придурки, скаргами й протестами закидаєте обласні й центральні відповідні служби. Там плюються і пальцем біля скроні крутять”.

“Але бобровицькі придуркуваті «патріоти» із зміїної шкіри вилазять, щоб зупинити процес запровадження на дорогах європейських стандартів. Тож я не перебільшую, коли пишу, що зашиблені активісти дуже небезпечні для розвитку громади і всього суспільства. Вони – руйначі, як агресори”.

Недавно прочитав у соцмережі, де хизуються патріотизмом і бобровицькі бовдури, мовляв, Яковишин викупив Бобровицьку лікарню, тепер вона приватна. Що це написали дуже хворі на голову люди – факт незаперечний. Але ж ці писаки можуть плодити й подібне їм потомство! Тому й подумав, може, й справді придбати в районній лікарні якесь приміщення і допомогти медикам облаштувати там божевільню для бобровицьких малохольних?”

” У новоствореній «психушці» лікування буде за кошти нашого господарства. Порадійте, остолопи, адже для вас постараємось. Поіменно братимемо на список придуркуватих придурків – ми знаємо їх в обличчя, у розшуки не треба подавати. Найбільш придурманених і буйних лікарі зможуть відправляти у спеціальні «дурки», оплату за їхнє лікування гарантує товариство «Земля і воля».

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ