Нещодавно міський голова запевняв всіх, що в Чернігові підприємців не “обілєчівают” (мовою оригіналу – ред.) Тоді “Новини Чернігівщини” пообіцяли друкувати історії, які доведуть Владиславу Атрошенко зворотнє. І от перша невиличка, але дуже показова історія про те, як в Чернігові можна без будь-яких дозволів торгувати, якщо сплачуєш правильній людині з оточення мера.

В місті всім добре відомо, що останні роки міський голова взявся навести лад з МАФами та гаражами. Їх прибирають з вулиць та дворів Чернігова. Але є і такі, що в жодному випадку не демонтуються. Таки собі МАФи-примари – на документах їх не існує, але кожного дня вони працють. Ось один такий МАФ-примара знаходиться по вул. Пухова, 127-129. Його долею опікується начальник славнозвісного КП “Паркування та ринок” Микола Гоголь. Саме він, за 200$ “для мера” (під такою аргументацією “обілєчівают” бізнес – ред.) влаштував так, що даний МАФ ніхто не помічає і не прибирає. Як ми самостійно переконалися, то дозволів у МАФа не має, а електроенергія до нього йде з квартири сосіднього будунку.

Хочеться сподіватися, що міський голова не в курсі діяльності Миколи Гоголя і жодного разу не отримував “обілєчіванія”, яке відбувається його ім’ям. Але постає питання, скільки ще в Чернігові таких МАФів-примар, які знаходяться під опікою Миколи Гоголя?

А поки ми публікуємо історію про “обілєчіваніє” для роздумів Владиславу Атрошенко, прес-служба міськради поширила чергову інформацію з сьогоднішнього виконавчого комітету Чернігівської міської ради, на якому визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових об’єктів, які підлягають демонтажу.

“Як відомо, у Чернігові вже кілька років поспіль проводиться системна робота, спрямована на максимальне звільнення території міста від незаконних МАФів. Вона складається як з виявлення та демонтажу незаконних гаражів, так і з поступового звільнення від кіосків території зупинок громадського транспорту й магістральних вулиць. Також у місті діє загальний принцип –  там, де встановлюється сучасний зупинковий комплекс, торгові кіоски мають бути прибрані” – пише прес-служба Чернігівської міської ради.

Та у наданому переліку МАФів, по яким сьогодні виконком прийняв рішення, ви не знайдете адресу МАФу-примари, про який ми написали. Впевнені, що в ньому не має і інших Гоголівських МАФів-примар. Чи буде з цього приводу реакція міського голови та депутатів міськради, ми обов’язково напишемо в наступних матеріалах.

МАФ-примара з Пухова, 127-129

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ