Чернігів-Радуль залишився без автобусного сполучення, а з ним і сотні мешканців навколишніх сіл, втратили зв’язок з обласним центром. Все через перевізника з ТОВ “Автотранс”, яке належить “Слузі народу” Сергію Вакуленко. Перевізник в односторонньому порядку припинив перевезення ще в січні. Численні скарги до Чернігівської ОДА жодного результату не надали. Місцеві мешканці переконані, що в ОДА перевізника покривають, а на людей їм начхати. Лист від жителів Радуля, та селищ Новосілки, Лопатні, Переділ, Корчев’я, Грабів, Пилипча, Чудівка, Задеріївка, Камянка, Грибова Рудня, Клубівка, Нові Яриловичі, який отримали Новини Чернігівщини, ми публікуємо в повному обсязі. Сподіваємося, що у голови Чернігівської ОДА буде час його прочити і не зважаючи на приналежність перевізника до “Слуги народу”, відновити перевезення.

З 20.01.2021 року та по теперешній час ТОВ ” Автотранс” в односторонньому порядку припинив надавати послуги по рейсами 3463/3464, 3465/3466 в даний період Урядом України не встановленна червона карантина зона в нашому регіоні з обмеженням транспортних перевезень.

Оскільки автоперевізник без попередження та узгодження з Головою ОТГ та мешканцями сіл самовільно скасував автобусний рейс від смт., Радуль до міста Чернігів мешканці залишилися без змоги скористатися автобусом для своїх нагальних потреб в тому числі і без змоги звертатися до медзакладів, найближчі аптеки, лікарні, соціальні служби, державні установи які знаходяться на відстані 35 км, враховуючи, що багато військовослужбовців працюють на прикордонних пунктах в селищах Задеріївка, Кам’янка, смт., Радуль, то цей рейс допомогав людям доїхати на роботу та з роботи, а також багато студентів які навчаються в місті не взмозі побачити своїх батьків та приїхати додому на вихідні. Це єдиний рейс на маршруті Чернігів – Радуль!

Підозрюємо, що водій Кудра Микола Миколайович завідома робить цей рейс збитковими бо вимагає у пасажирів купляти квитки у нього за межами Автостанції в місті Чернігів, на прохання пасажирів видати квиток відповідає, що автобус цей приватний та належить йому.

В автобусі немає жодної інформації про перевізника та телефонів для скарг.  Були численні скарги на поведінку водія, який є монополістом цього маршруту він міг висадити серед дороги людей які оплатили проїзд, але йому не до вподоби.

На свій розсуд водій Кудря М.М., постійно змінює час та дні роботи рейсу, тому пасажири з Республіки Беларусь, Києва, Харкова та інших міст дзвонять на Автостанцію для уточнення, але там перенаправляють дзвінки на особистий мобільний номер водія Кудрі М.М., але він нецензурно лається та кидає слухавку.

Люди виснаженні та розлючені постійними багаторічними лайками з водієм Кудрою М.М., їм доводиться їздити автостопом, щоб не стикатися з неадекватною поведінкою цього водія. Представники селищ в офіційному порядку домовлялися з Ріпками для обслуговування транспортними засобами інших перевізників, але через тиск, погрози, неправомірні дії, які порушують Закон України зі сторони водія Кудрі М.М., вимушенні скасовувати свої рейси. Невже Микола Кудря керує Автотрансом Чернігівської обл., для свого особистого збагачення?!

Багаторічні та численні скарги не приймаються до уваги! На наші численні скарги на Урядову Гарячу Лінію та запити до депутата Полякова отримували листи в яких немає чіткої відповіді та конкретних рішень стосовно відновлення автобусного сполучення за даним напрямком. Складається враження, що Чернігівська ОДА покриває недоброчесних перевізників та допускає їх до тендеру пасажирських перевезень.

Ми, мешканці смт., Радуль, та селищ Новосілки, Лопатні, Переділ, Корчев’я, Грабів, Пилипча, Чудівка, Задеріївка, Камянка, Грибова Рудня, Клубівка, Нові Яриловичі та інших селищ просимо:

– скасувати Тендерну Угоду про обслуговування рейсу 3463/3464, 3465/3466 з Кудрою М.М.

– поновити регулярне автобусне сполучення смт., Радуль – місто Чернігів.

– недопускати до участі в Тендерному конкурсі Кудрю Миколу Миколайовича.

– прохання позбавити впливу, прояву агресії, залякування та будь якого іншого втручання в роботу автодиспетчерів, роботи автостанції, водіїв які бажають взяти участь в Тендері та подальшої роботи на маршруті.

– просимо долучити до Контролю відповідні Структури та Державні Установи до ретельнішого моніторингу та своєчасного реагування і не нехтування на скарги, якщо такі в подальшому будуть або поновляться через тиск та погрози Кудрі М.М.

Просимо Вашої допомоги у вирішенні питання перевезення.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ