У 2011 році, нардеп від Чернігова Олег Семінський (Слуга народу – ред.) домовлявся з Рудьковським, про потрапляння до Верховної Ради. За прохідне місце у списку, він готовий був заплатити 7 мільйонів доларів. Тоді Олега Семінського власштовувала будь-яка партія, що проходить до Верховної Ради, навіть комуністична. Аудіозапис даної розмови вчора потрапив ЗМІ, які його і оприлюднили. Тоді Олег Семінський казав наступне: “Я попадаю в список той или иной партии – 7 лимонов у меня есть – и мы уходим от момента, о котором ты говоришь – давление. Я не буду заниматься публичной политикой. У меня в этом нет необходимости. Но я получаю мандат. И пока не снимут недоторканнисть, пока будет возможность… Вплоть до коммунистов”. Скріншоти розмови та аудіозапис можете переглянути нижче в матеріалі.

Ситуацію навколо Семінського і його прагнення купити місце в списку комуністів, вчора прокоментував голова партії “Слуга народа” Олександр Корнієнко. Він заявив, що для нього самого поява цього запису буда неочікуванною. Але, враховоючи те, що мова йде про період задовго до створення “Слуги народу”, від якої Семінський був обраний в 2019 році, то нічого страшного він в цьому не бачить.

Сам же Олег Семінський сьогодні підвердив, що мав розмови з Миколою Рудьковським, але аудіозапис назвав змонтованим. Коментуючи його ЗМІ Семінський сказав наступне: “Мене Рудьковський не повідлмляв, що буде записувати. Тому я здивованний, що взагалі з’явилися якісь записи”.

Нагадаємо, що Олег Семінський звинувачує Миколу Рудьковського у своє викрадені. А генпрокуратура нещодавно заявила, що розкрила цю справу і навіть вручила підозру Рудьковському. Сам же Рудьковський всі звинувачення відкидає і для отримання підозри повернувся з Об’єднанних Арабських Еміратів, де перебував на відпочинку. Поява ж аудиозаписів розмов Семінського з Рудьковським, може пролити світло на їх стосунки, спільні справи і на те, а чи було викрадення! Здається, що всіх нас очікує великий серіал.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here