Після вакцинації індійською вакциною Covishield, у президента Чернігівської торгівельно-промислової палати Костянтина Іванова спостерігаються психічні розлади. Простіше кажучі – у Іванова поїхав дах. Перші прояви неадекватної поведінки з’явилися вже наступного дня після щеплення. Він почав поводити себе агресивно, лається з оточуючими, вживаючи ненормативну лексику та без будь-якої причини кричить. Раніше його знали як врівноважену і адекватну людину. Перші, хто помітив розлади у його стані, були підлеглі Іванова, які повідомили про це бригаду лікарів, що робили щеплення. Але, в управлінні охорони здоров’я вирішили не надавати цьому випадку великого значення. Мовляв, не факт, що виною психічних розладів у Іванова стала вакцинація. Більше того, Костянтин Іванов є одним з 17 громадських діячів, яким вкололи вакцину Covishield, задля її популяризації щеплень серед населення.

За умовами вакцинації громадських діячів (на Чернігівщині з незрозумілих розрахунків їх виявили лише 17 – ред.), всі вони мають робити схвальні публікації про індійську вакцину, чим переконувати суспільство у необхідності вколоти саме її. Саме цим займався Костянтин Іванов. З його дописів в інтернеті стало зрозуміло, що повідомлення про психічний розлад не вигадка. На другий день після щеплення Іванов назвав Чернігівських лікарів, які відмовляються робити щеплення – не освідченими та не обізнанними.
“Я про тих 193 із 280-ти медиків першої хвилі вакцинування, кому “вакцина не така” – написав на додачу Іванов.

Та як виявилося, це були лише квіточки. Ще більшої неадекватності можна побачити у інших дописах Іванова та його коментарях. На пропопозицію представитися загалу, Іванов написав наступне: “Розумний просто подивиться мій профіль, а дебілу пояснюю –  клацніть на мій профіль, там написано де і ким я працюю”. На що Konstantyn Ivanov отримав відповідь: “Вас тут ніхто не ображає. А ви своїми дописами про дебілів, лише демонструєте свій рівень. Будемо вважати, що то один з побічних ефектів від вакцинації”. Та цим все не скінчилося і Іванов звинуватив всіх, хто проти вакцинації індійським Covishield, в роботі на Кремль і назвав їх кремлядями. І це далеко не все, що відписував цей “громадський” діяч з психічними розладами.

Варто відзначити, що безпідставну агресію Іванова та подальші його образливі дописи, викликала інформація, що громадські діячі, яких вакцинують для популяризації Covishield, отримують винагороду. Дана інформація є відкритою і вже добре відома широкому загалу.

Нагадаємо, що ще в січні цього року Іванов виступав проти китайської вакцини і вимагав відставки уряду. Хоча, китайська вакцина в світі визнана більш ефективною за індійську, яка викликає ускладнення та від якої відмовилися у більшості європейських країн. Та як можемо бачити, що ускладнення від Covishield стосуються не лише тромбозу (саме через це використання аналогу вакцини AstraZeneca зупинили в Європі – ред.), а й викликає психічні розлади. Всі охочі можуть переглянути дописи Костянтина Іванова і зробити свої висновки. Особливу увагу лікарів звертаємо на стан, в якому перебає Іванов – вкололи вакцину, тепер лікуйте.

Костянтин Іванов психічно хвора людина

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ