З’їзд партії “Слуга народу” сьогодні проходив у Києві за участі Володимира Зеленського. На ньому були присутні і представники Чернігівщини у складі: Павла Халімона, Олени Стрилець, Дмитра Іванова, Сергія Гривка, Андрія Подорвана, Анни Савенко та ще ряда депутатів. Про те, що відбувається на з’їзді на своїй сторінці в Фейсбук написав Дмитро Іванов:

“Сьогодні працюємо на з’їзді партії «Слуга Народу». У заході беруть участь перші особи держави, народні депутати, депутати місцевих рад від «Слуги Народу», делегати від кожної з областей. Виступав Президент України Володимир Зеленський, голова ВРУ Дмитро Разумков, премьєр Денис Шмигаль.
На порядку денному організаційні та програмні питання: обговорення нової редакції Статуту партії та проведення виборів до керівних органів на його основі. А також обговорення нового документу – Доктрини політичної партії «Слуга Народу», яка поєднає у собі засадничі та практичні питання майбутньої діяльності партії”.

Одне з ключових питань, яке обговорювалося на з’їзді “слуг” – це чистка партії від, так званих, засланих казачків та випадкових людей. На цьому у своєму виступі наголошував і Володимир Зеленський. Саме з цього приводу ми поспілкувалися з учасниками з’їзду від Чернігівщини і найближчим часом опублікуємо, кого саме попросять на вихід. Буде цікаво.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here