Дуже важлива і болюча для Чернігівської області тема – незаконне випилювання лісів. Вони йдуть, чи не в кожному куточку області. Прізвища всіх, хто за цим стоїть, добре відомі не тільки правоохоронцям, а й широкому загалу. На це питання звернули увагу в Чернігівській ОДА і хотілося б вірити, що не з метою увійти в долю. Так, ще 5 березня, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко опублікувала переможний пост, в якому проголосила наступ на всіх, хто незаконно випилює ліси.

“Антикорупційний наступ триває. Сьогодні в полі зору “зелені легені” Чернігівщини – її ліси. На жаль, незаконні порубки були дуже поширені, а злочинці так і лишалися невстановленими. Ця ситуація не влаштовувала мене як очільницю області. Сьогодні правоохоронцями вже оголошено перші підозри працівникам одного з лісгоспів області, які допустили незаконну вирубку дерев в межах лісництва у Сновському районі. Нараховані збитки склали майже 2,5 млн. грн.! Я та правоохоронці області зараз як ніколи єдині в бажанні переламати ситуацію з незаконними вирубками!!! Далі буде…” – написала Анна Коваленко.

З написанного Анною Коваленко варто відзначити, що у Сновському районі правоохоронці притягнули до відповідальності лише виконавців. Хто за цим стоїть, добре відомо і цим людям підозри ніхто не вручає. Щодо переконання голови ОДА, що “незаконні порубки були дуже поширені” і зараз все змінюється на краще, не відповідає дійсності. Напевно, Анні Коваленко з її численним оточенням варто поїхати по області і поспілкуватися з місцевими мешканцями. Вони вам дуже багато розкажуть і покажуть, якщо ви дійсно хочети зламати хребта цій лісовій мафії. А поки інформуємо вас, що в селі Накот, Коропського району, щосуботи йде випилювання лісу. Правоохоронців це не цікавить. Про це сьогодні повідомила Людмила Іващенко. Фото додається.

1 COMMENT

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ