Останні роки, на території Чернігівщини, діє організоване злочинне угрупування Голиці-Вірко, яке займається протиправним захопленням землі, знищенням курганів та стародавніх городищ, підпалати техніки та підкупом. Про це добре обізнані на Борзнянщині та й в правоохоронних органах. Але, останні не поспішают поставити крапку та притягнути їх до відповідальності. Та є ті, хто наважився цьому угрупуванню відкрито протистояти і публікують матеріали про злочинну діяльність Голиці-Вірко. До таких правдорубів є суд та купа бруду. На щастя журналістів з обласного видання “Чернігівщина”, вони перемогли в суді, чим довели громадськості правдивіть своїх публікацій про Голицю та Вірко. Про це сьогодні написав журналіст газети Віталій Назаренко.

“Заслужений юрист України і заслужена артистка Чернігівщини з тріском програли суд проти тижневика “Чернігівщини”. Суд відмовив у задоволенні позовних вимог про спростування інформації голові Плисківської сільради Марині Вірко та її покровителю мультимільйонеру Михайлу Голиці.

Чого хотіла Вірко?

Вірко вимагала спростування наступних слів. По-перше, про те, що вона є креатурою Михайла Голиці. По-друге, вона не згодна зі словами про те, що саме Михайло Голиця запросив її спочатку директором клубу, потім головою сільради, а потім головою громади. По-третє, пані головиха хотіла спростування написаного про те, що в селі є належний третім особам стадіон, до якого за кошти Плисківської громади прокладена дорога. Четверта вимога – про те, що керівництво ОТГ, в тому числі Марина Вірко, перебувають під керівництвом Михайла Голиці. І останнє: вона не визнає і вимагає спростування слів про те, що керівництво ОТГ, в тому числі Вірко М.О., причетне до закладення вибухівки (у вересні 2020 року) у вантажний автомобіль, який належить ТОВ «Плиски Агро».

Як бачимо, чотири із п’яти вимог стосуються прізвища Михайла Голиці. Вірко чомусь уперто намагалася заперечити зв’язок із одіозним столичним забудовником, який народився у Плисках.

Частина позивних вимог Михайла Голиці слово у слово співпадала з вимогами Вірко. Однак, їхні юристи виявились значно слабшими за друга нашого видання Оксана Мірошниченко . Оксана Андріївна розказала їх по повній.

Таким чином їм не вдалося закрити рота виданню, що не боїться писати правду про корумпованих чиновників і новітніх знахабнілих панів, котрі, дорвавшись до влади, поганяють бідний народ, мов яничари. «Чернігівщина» стала чи не першою газетою в області, на яку подали до суду одразу містечковий олігарх та голова громади. Найабсурдніше в цій ситуації те, що остання вимагала спростування її очевидних зв’язків із багатієм. Тепер ці зв’язки доведені судом!

Як бачите, гроші в цій країні не все вирішують. Правда перемогла! Передплачуйте і читайте тих, хто не боїться” – написав Віталій Назаренко.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here