Начальник комунального підприємства “Паркування та ринок” Микола Гоголь є фігурантом в п’яти кримінальних провадженнях. Про це сьогодні повідомила депутатка міськради Марина Рейко. На своїй сторінці в Фейсбук вона написала наступне:

“Виявляється, на директора КП «Паркування та ринок» Гоголя М.О. відкрито 5 кримінальних проваджень, в тому числі за корупційною статтею ККУ 191 ч.3. Гадаю, треба відсторонити людину від посади на час розслідування”.

Окрам цього Марина Рейко написала депутатське звернення до міського голови, в якому перелічила кримінальні провадження і попросила Владислава Атрошенка відсторонити свого підлеглоло з займаної посади. Варто відзначити, що ще жоден підлеглий мера не був відсторонений з посади за те, що є фігурантом кримінального провадження. Все покривається і зупиняється. Яскравий тому приклад, скандал з хабарями в міському ЦНАП, про який ми нещодавно писали. Мер зажадав від його керівника розібратися, хто, скільки і за що отримує. Але, жодного покарання ніхто не поніс і навряд чи понесе.

Гоголь є фігурант кримінальних проваджень

 

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ