Сьогодні Чернігівська обласна прокуратура поширила інформацію про вручення підозри керівнику ДП “Чернігівторф” Юрію Бондаренку. Дуже дивно, що інформацію поширює обласна прокуратура, хоча вручали підозру київські силовики (менти, прокурори і есбеушники!!!). Саме ті, що в кількості двох десятків, стрибали влітку по полях Смолина у пошуках нелегального торфу, який так і не знайшли.

Звісно, все це зроблено на замовлення груп впливу в Мінвугіллі та кураторів з Російської федерації (вуха якої стирчать за руйнацією вітчизняної торфогалузі). Спочатку шукали розкрадання – не знайшли, потім вчепились за землю. Мовляв, немає чого копати і забезпечувати безперебійну роботу підприємства! Так от: підприємство копало торф за дозволом облради (до 2 метрів). Так копали всі торфозаводи України, деякі копають і нині, бо ліцензію “вибити” на той час було проблемно. А що робити? Не працювати? Закон дозволяє і ця лазейка став виходом для заводів. Разом із тим, саме “Чернігівторф” у 2018 році був першим в Україні, хто отримав ліцензію на видобуток! Земля теж оформлена і належить Гончарівській територіальній громаді. Звісно, справа не вартує ламаного гроша і розвалиться в суді, але у замовників інше завдання – відсторонення від посади Юрія Бондаренка та приведення на посаду людини, яка вчинить всі необхідні дії для знищення торфозаводів.

Цікаво, чому прокуратура не висловила підозри ставленику міністерства пану Петру Слуценку, який за рік перебування на посаді завдав збитків торфозаводам на 5 мільйонів гривень?!!! Може тому, що у Слуценка кум – в Генпрокуратурі? Тут торф копали, не вкрали жодного кілограма, платили податки, шукали ринки збуту, як могли утримували вщент застаріле підприємство на плаву, а Слуценко наростив боргів стільки, скільки не наростив жоден із його попередників – і нічого!!!

Той самий Слуценко, що завдавав збитків на мільйони гривень

Чому за завдані збитки державному підприємству до суду подає керівник, а не прокуратура? Чи 5 мільйонів це не гроші?

Вся ця Санта Барбара аж ніяк не красить прокуратуру, яка й надалі, на жаль, продовжує виконувати заказухи. Тому у вівторок відбудеться прес-конференція директорів заводів, директора “Чернігівторфу” та голови профільної профспілки, де будуть надані всі докази і озвучені прізвища замовників. Звісно, туди запросять і нашу владу. Побачимо що вона скаже!

Віталій Назаренко

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ